Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma délután megkattant a...

Ma délután megkattant a telefonom. Történhetett ez a nagy meleg miatt, vagy attól nem lenne szabad neki?

Figyelt kérdés
Kivettem a zsebemből, majd egy hívást követően kikapcsolt. Csak az akku ki-be helyezése után tudtam bekapcsolni, amikor a PIN elfogadása után kapásból lefagyott. Ismét kivettem, majd visszahelyeztem az akkut, és 10 perc pihentetés után bekapcsoltam. Azóta szerencsére semmi baja, legalábbis eddig. Mi lelte szerintetek? Androidos HTC az alany.

2012. júl. 2. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet megsült egy kicsit az alaplap, de ha már rendesen működik, akkor ezek szerint semmi komoly
2012. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Én csak arra voltam kíváncsi, hogy történhetett-e ez a meleg miatt, vagy más miatt kergült meg. Aggaszt kicsit a dolog, viszont az is érdekes, hogy a méregdrága készülékek miért fosnak be egy kis melegtől.
2012. júl. 3. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem az alaplapon téves jelek futottak végig, és azért nem volt tökéletes. de akkor már teljesen jól működik, és végülis, lehet nem sült meg az alaplapja, akkor vsz nem így működne
2012. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!