Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony ericsson xperia mini...

Petko333 kérdése:

A sony ericsson xperia mini pro gyári akuja mér melegszik enyire? (42C) És baj ha felmelegszik enyire amikor játszok netezek. Stb ilyen meleg időbe?

Figyelt kérdés
általába 25 perc után melegszik fel enyire amikor pl játszok angry birds (nem ugy értem hogy egyszercsak hirtelen felmegy a hőmérséklete hanem szépem megy felfele a hőmérséklete.Ami még fontos informásió lehet hogy a lekásban ahol használom ott 29C- 31C van.

2012. júl. 2. 16:24
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és hardverileg melegszik enyire vagy az aku ilyen meleg van egy akumlátor hő mérő app om csak az nem tom hogy tényleg a aku hömérsékletét méri e vagy a rendszert
2012. júl. 2. 16:34
 2/5 anonim válasza:
nekem nokia n95 8gb om van 4 éves és nekem is 25 p után melgszik fel kb ennyire de az aksija az kb 75%-os akitől kaptam annál be volt kapcsolva a bluetooth (mindig) és folyamatosan telefonált vele. Lehet hogy neked is kezd elmenni vagy hibás. HÁNY ÉVES A TELÓ?
2012. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 hónapos és egyszer hagytam 20 órán át bekapcsólva a wifit véltetlen.Jah és nagyon keveset telefonálok vele.
2012. júl. 3. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

semmi baj nincs vele tudom hogy tud forró is lenni, de azért van mert használod az akksit

minden így működik

kérd el egy haverod telefonját egy órára wifizni, játszani stb...

az is meleg lesz

ne aggódj nincs vele semmi baj :)

2012. júl. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ! ZÖLD KÉZ!
2012. júl. 4. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!