Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Anyám Lánya kérdése:

Milyen telefont vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

már van két "kiszemelt". Mindegyikről olvastam már jót is és rosszat is. Samsung s5230-as telefonomat akarom lecserélni egy Samsung Galaxy Ace-re, vagy egy Samsung Galaxy Mini-re. Telenortól akarom kihozni, ugyanis előfizetéses vagyok, 2 évente lehet telefont kihozni, és olyan kellene, ami úgy előfizetésesen maximum olyan 20.000-be kerül. (Nem hiszem, hogy apum többet rászánna)

Nekem nem fontos, hogy full extrás legyen, nem sok mindenre kell, de szeretnék androidosat, mert azon elég gyors a net úgy hallottam. olyanok, hogy játékok nekem nem kellenek rá, szóval nem nagyon lesz mitől belassulnia.

Szerintetek melyik legyen? Vagy tudtok mást ajánlani ennyi pénzért?


Előre köszönöm a válaszokat!:)..remélem elég érthetően fejeztem ki magam


2012. júl. 3. 11:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nekemis s 5230am volt,most Ace van,megvagyok vele nagyon elégedve.másik ismerősönmek mini van,neki nemvált be:)
2012. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Én is Ace-t szeretnék venni. Külsőre is jobban tetszik, meg többet is tud min a Mini. Csak sok weboldalon láttam, meg itt GYIK-on is, hogy sokan szidják azért, mert lefagy, túlmelegszik és hasonlók(...)

Mondjuk én tutira nem terhelném játékokkal és hasonlókkal. Nekem jobban csak telefonálásra, netezésre, zenehallgatásra, és sms-ezésre kell.:')


akinek van személyes tapasztalata az írjon, sokat segítene(:

2012. júl. 3. 12:04
 3/27 anonim ***** válasza:

Kedves Anyám Lánya :-)


A fenti 2 közül az Ace a jobb.

2012. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Valószínű azt veszem.:)

Köszi a gyors válaszokat, még írhattok, úgy is jövőhéten kapok telefont, és jól akarok dönteni.:D..

2012. júl. 3. 12:05
 5/27 anonim ***** válasza:
Ha a 2 teló közül kéne választani akkor Ace,vagy SE Live t-mobile-nál 36e ft,ha kell függetleníted.
2012. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek nekem az nem tetszik. a Tudása jó lenne, csak olyan furi a formája, meg a kijelzője. Inkább maradok az Ace-nél. De ha van még ötletetek nyugodtan írjatok.:)
2012. júl. 3. 12:12
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem melegedett fel még soha az Ace-m,s nemis fagy le.fál éve használom már:)
2012. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

értem.:)

bizonyára azt a telefont választom...külsőre is nagyon tetszik, meg belsőre is...a tudása nekem tökéletes.:D

2012. júl. 3. 12:18
 9/27 anonim ***** válasza:

Ne higgyél az Alcatel, Huawei fanokban!

Egyáltalán nem fagy, és nem is lassú.

2012. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Vegyél Nokia asha 302-t!! :)
2012. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!