Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Anyám Lánya kérdése:

Milyen telefont vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

már van két "kiszemelt". Mindegyikről olvastam már jót is és rosszat is. Samsung s5230-as telefonomat akarom lecserélni egy Samsung Galaxy Ace-re, vagy egy Samsung Galaxy Mini-re. Telenortól akarom kihozni, ugyanis előfizetéses vagyok, 2 évente lehet telefont kihozni, és olyan kellene, ami úgy előfizetésesen maximum olyan 20.000-be kerül. (Nem hiszem, hogy apum többet rászánna)

Nekem nem fontos, hogy full extrás legyen, nem sok mindenre kell, de szeretnék androidosat, mert azon elég gyors a net úgy hallottam. olyanok, hogy játékok nekem nem kellenek rá, szóval nem nagyon lesz mitől belassulnia.

Szerintetek melyik legyen? Vagy tudtok mást ajánlani ennyi pénzért?


Előre köszönöm a válaszokat!:)..remélem elég érthetően fejeztem ki magam


2012. júl. 3. 11:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

amúgy még sokmindenbe eggyeznek a live whit walkmannal :) pl.

1ghz es mindkettőnek a procija

2012. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Azért hasonlítottam a live-hoz mert az 36e-ért sokkal jobban megéri mint bármelyik asha.És kapásból mondok 3 symbianos középkategóriás nokiát ami házon belül veri azbasha 302-t.(És megsúgom h a processzor órajele nem minden).
2012. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Interneten keresztül mond már meg nekem hogy milyen telefont fogtam már a kezemben!

Amúgy kettő telefonom van :) : Alcatel onetouch 990 (telenor onetouch, androidos 2.3.4 android rendszerrel), meg egy Nokia asha 302 :)

Nem tudom miből gondolsz te ilyeneket?

2012. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Megis mondom ugyanis ha neked az asha 302 jó teló akk nem nagyon érthetsz a telókhoz,az meg h 2 telód van még nem bizonyít semmit, de ha már itt tartunk képzeld nekem is 2 telóm van.
2012. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
És ezennel részemről lezárom a vitát,ha te az asha 302-t jó telónak tartod tartsd annak,engem nem érdekel de legalább másokat ne hitegess a saját igazaddal.
2012. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Jól van már na. Ne itt veszekedjetek. Nekem a Nokia asha 302 nem tetszik :)

Már amúgy is megvettem előfizetésesen a Samsung galaxy Ace-t és amire nekem kell arra tökéletes. Amúgy majdnem Alcatel onetouch 990 -at vettem mire az eladó azt mondta, hogy jobb, ha választok másikat, mert eddig amiket eladott majdnem mindet visszavitték, mert nem volt jó. Ezzel én most nem azt akarom mondani, hogy nem jó telefon. Tudása az jó. Csak szerintem valami gyári hibásak lehettek. Például az egyik barátomnak is olyan volt, és nem volt rá panasza. Szerintem most is az van neki karácsonyra kapta.

Amúgy köszi a válaszokat

2012. júl. 12. 00:07
 27/27 anonim ***** válasza:
ok rendben :)
2012. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!