Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Anyám Lánya kérdése:

Milyen telefont vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

már van két "kiszemelt". Mindegyikről olvastam már jót is és rosszat is. Samsung s5230-as telefonomat akarom lecserélni egy Samsung Galaxy Ace-re, vagy egy Samsung Galaxy Mini-re. Telenortól akarom kihozni, ugyanis előfizetéses vagyok, 2 évente lehet telefont kihozni, és olyan kellene, ami úgy előfizetésesen maximum olyan 20.000-be kerül. (Nem hiszem, hogy apum többet rászánna)

Nekem nem fontos, hogy full extrás legyen, nem sok mindenre kell, de szeretnék androidosat, mert azon elég gyors a net úgy hallottam. olyanok, hogy játékok nekem nem kellenek rá, szóval nem nagyon lesz mitől belassulnia.

Szerintetek melyik legyen? Vagy tudtok mást ajánlani ennyi pénzért?


Előre köszönöm a válaszokat!:)..remélem elég érthetően fejeztem ki magam


2012. júl. 3. 11:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy Ace van. Nem túlságosan nagy szám de netezéshez, zenehallgatásra még jó(mondjuk a kijelzője lehetne "finomabb" is) de mellé van egy iPod Touch 4G-m amin aztán jól lehet játszani :) de ha te nem akrsz játszani akkor jó lesz az Ace is.
2012. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.:)

sokat segítettetek a döntésemben.:)

2012. júl. 3. 17:13
 13/27 anonim ***** válasza:
Nokia Asha-t soha ne vegyél, az Alcatel meg a Huawei-ról csak annyit hogy kevés jó telefon van tőlük mert kínai márkák de ami jó az jó, és az OT995 az jó ezt el kell fogadni.Az Ace jó csak kicsit drága a tudásához képest de ha előfizetéssel veszed akkor olcsóbb.Ha nem tetszik a live 50e körül még mindig ott van az Xperia mini vagy a ray ami előfizetéssel szintén olcsóbban meg lehet szerezni.
2012. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Na és hogy döntött az Anyám Lánya? :-)
2012. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Hát úgy döntöttem, hogy szerintem Samsung Galaxy Ace-t veszek.(:

köszi mindenkinek a segítséget.:))

2012. júl. 3. 21:41
 16/27 anonim ***** válasza:

17:39 Mi a f*szér nem jó a Noki asha 302 telefon????

Ismerem a telefont nekem olyan van és nagyon imádom! 4-5 napig bírja általában az üzemideje! :)

És wifi-s meg a QWERTY bill. nagyon jó benne és mai gyártmányú telefon!!

És akkor a Nokia Lumia 900 is egy kínai szar vagy a többi Lumia?? csak azért mert te kitalálod ba+!

2012. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Karikacsapás te hüje vagy (direkt írtam így).Attól mert neked asha-d van és szereted attól még sz@rok és kész (főleg ha a kérdezőnek nem is tetszik).És szerintem még értelmezési problémáid is lehetnek mivel a lumiákat meg sem említettem és azokat igen is jó telóknak tartom,nem tom honnan veszed hogy én azt mondtam rá hogy sz@rok.A kínai telókról pl.:zte,htc,alcatel meg huawei, csak annyit hogy csak 30e fölött lehet jókat kapni.Meg az ACE-t is csak előfizetéssel éri meg venni mert a nála keményebb live mellett túlárazott.
2012. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

OMG te nagyon hülye gyerek vagy ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRRRIISSSSTEEEEEENNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi a g*ci től nem jó az ASHA??????

mert te elképzeled hogy szar!!

Mondj csak három rossz tulajdonságát a nokia asha 302 nek (kettő is elég) hogy rossz telefon és akkor elhiszem neked hogy rossz de hogy meg sem magyarázod csak rábaszod hogy rossz az tiszta értelmetlen -.-!!!Ki ne találd már hogy te alapítottad a Facebook-ot! LOW

Várom a magyarázatot hogy miért szar!

2012. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Hasonlítsd össze a Live with walkman-el és csak rossz tulajdonságia lesznek, szar a kamerája,symbian-os, a képernyőjénél még az én régi nokia 6234 képernője is jobb,megehát a hardvere talán 2 évvel ezelött lenne elogadható, ennél még az Ace is jobb.Vess csak egy pillantást erre:

[link]

U.I.:A facebook hogy jön ide?Egyébként nem én alapítottam, nyugi :)

2012. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Jó de ki a fene mondta hogy egy live whit walkmannal hasonlitsd össze meg egy androidos telefonnal ezeknek a telefonoknak semmi köze az androidosokhoz ennek megvan a maga fajtája és abban pedig jó még jó hogy nem az Iphone 4s höz hasonlítod -.- :)
2012. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!