Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipod touch 4g jailbreak,...

Ipod touch 4g jailbreak, cyndia, restore?

Figyelt kérdés
Mit jelentenek ezek? Még új vagyok és most vettem egy Ipod-ot csak szeretnék kicsit tájékozódni mielőtt elcseszem!:D Meg 1 csomó helyről tudnék leszedni programokat hozzá (ingyenesen). Kell valamit csinálni hogy azokat tudjam telepíteni? Előre is köszi!

2012. júl. 3. 13:07
 1/3 Szűcs Sándor19860615 válasza:
Jailbreak=törés de erősen ajánlom, hogy ha nem értesz hozzá akkor nem csinálj vele semmit. Csak el qu..od itt segítenek-->szifon.com
2012. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!annyit még nem tudsz megmondani h amilyen progikat letöltök kül. helyekről(pl ncore torrentező oldal)akkor azokat jailbreak nélkül is tudom telepíteni?
2012. júl. 9. 20:53
 3/3 Szűcs Sándor19860615 válasza:
Nem! A "törést" pont ezért kell csinálni, hogy innen onnan szedett progikat rátudj rakni a telóra.
2012. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!