Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont szeretnék venni...

Sebi89 kérdése:

Okostelefont szeretnék venni eddigi opciok Samsung Galaxy Gio, Mini, ZTE Blade. Melyik lenne a legjobb? Vannak tapasztalataitok velük? A határ kb 40k huf.

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezeket messziről kerüld.

Helyette Sony Live.. A kategóriájában a legjobb.

2012. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.Az általad felsoroltak közül egyik se éri meg az árát ha meg 40e a határ kapsz jobbat is.Pl. SE Live.
2012. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Vagy ebben az árkategóriában ajánlott az Lg L3 optimus.

Legalább egy kategóriával magasabb szintű mobil mint ahol van mint minőségben mint tudásban.

Én számtalan ajánlatból ezt választottam és csak ajánlani tudom!Sőt bármelyik mobilteszt oldalt nézed ez van jelenleg az első helyen.

Részletes teszt itt:

[link]

2012. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Cloofer ***** válasza:
53%

Ne vegyél L3-at se mert LG. (LG nem valami jó telefonkészítésben)


Vegyél Sony Ericsson Xperia Mini-t vagy SE Live with Walkman-t.

2012. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül a ZTE, de na ajánlom azt sem.

Sony Ericsson Live With Walkman

Sony Ericsson Xperia Mini

Huawei Ascend Y200 (U8650)

Samsungot ne vegyél!

Drágábban adják a készülékeiket, más gyártó telefonja, ami ugyanolyan tudású, az jóval olcsóbb.

2012. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az LG-től vannak kifejezetten jó készülékek is a felsőbb szegmensben de olcsó LG-t én se ajánlok.ZTE meg a Huawei szintén csak a draagábbak ajánlottak.Tehát marad a Live.
2012. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

LG-t ne vegyél.

A teszten még egy "tetszett" felirat se volt, tehát nem tudom honnan veszed, hogy minden teszten a legelső.


És én is a live-ot ajánlom, messze a legjobb a kategóriájában.

2012. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Onnan veszi hogy neki is olyan van és életében előszőr tart okostelót a kezében.
2012. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó aki tudásszintben is utolsó lehet!

Onnan veszem8mert én mondtam) hogy a legfrissebb tesztekben a legelső hogy 5 éve mobilkereskedéssel és szervízzel foglalkozok így napi szinten követem az eseményeket.

És bár ez a legutóbbi saját tulajdonba vásárolt mobilom nem az első okostelefonom.Vehetnék bármilyen okostelót de minek ha ez ugyanazt tudja mint más drágább modell?

És ki mondta hogy az Lg nem gyárt jó mobilokat-ugyanis aki ezt mondja roppant butuska.Plafonig van a szervízem Samsung,Nokia készülékkel de Lg nemsűrűn található az utóbbi időkben!

Tapasztalatomra hagyatkozva csak Sony vagy Lg a legajánlottabb aztán Samsung végül Nokia.

2012. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én voltam az egyetlen aki elismerte hogy az LG csinál jó telókat csak éppen a drágáb kategóriában.És nem kell kamuznod hogy szervízben dolgozol,mert ha neked az L3 jobb mint a live akkor inkább te vagy tudásban az utolsó.
2012. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!