Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S 3-ra milyen...

Samsung Galaxy S 3-ra milyen App-okat ajánlotok? Melyek a legjobbak?

Figyelt kérdés
Most ismerkedek az androiddal ezért kéne..
2012. júl. 4. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit mindig felrakok teló telepítéskor:


Juice Defender - Növeli az akkumulátor időtartamát

Youtube, Facebook, Flash player, Chrome vagy Firefox böngésző, Flipboard, Instagram, Viber - Ingyen üzenetküldés/hívás wifi/mobilhálózaton, Shazam - Zenefelismerő progi, Zedge - Háttérkép/Csengőhang letöltő progi. Most hirtelen ennyi. Meg valami játék, Angry birds favorit, De a Magic Piano is rohadt jó. Irigyellek azért a telóért, nekem amúgy Galaxy S-em van, nagyon szeretem ezt a telót, következő is valamelyik S lesz :)

2012. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Videó lejátszó: MX Player

Zene lejátszó: Power AMP

Csevegés: Viber, Facebook messenger


Legalábbis én ezeket tartom a legjobbnak. A Power AMP fizetős, de csak 15 nap után.

2012. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat, már töltöm is őket,persze rendesek voltak és pár program ezek közül alapból rajta van..
2012. júl. 4. 23:20
 4/4 anonim válasza:
nekem is s 3-am van. :) skater boy, bmx boy es twitter.. :D en mindig ezeken logok. :D 14/l
2012. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!