Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Android, az iOS vagy a...

Az Android, az iOS vagy a Windows Phone a jobb?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb operációs rendszer?

2012. júl. 4. 13:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
Android ^^
2012. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
iOS.
2012. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 kisvuk29 ***** válasza:

Ez relatív kérdés.De vegyük sorra.

Android:Testre szabható,kis rendszerigényű,"Fiatalos",Jó,INGYENES

iOS:Drága,Nehezebben szabod személyre,CSAK EGY készüléken fut

Windows Phone:Nem a legjobb,de jó;Elég zárt,de legalább a színét változtathatod,Több készüléken is elfut,de mind ugyan olyan.

Szerintem egyértelmű,hogy az Android,mert a zöld kis robot csak egyre jobb lesz.

2012. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem Android, mert elég nagy rá a lehetőségek száma, de ez teljesen ízlésfüggő dolog!
2012. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A Windows Phone a legjobb.
2012. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3. Android kis rendszerigényű? na ezt is most hallom először...nyilván azért kell 4 magos proci alá...szerintem wp7 a legjobb használat szempontjából. iOS-t használok, előtte volt wp7-es telóm, az jobban tetszett. és szerintem az egy előny, hogy minden telefon szinte ugyanaz, mert nem vagyok rákényszerítve arra, hogy megvegyek például egy lumia 900-at, mert ha egy első generációs samsung omnia7-et megveszek, és egy kis belenyúlkálás esetén konkrétan ugyanazt tudja, csak kisebb, de mégis töredék áron lehet megvenni.
2012. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
iOS ...
2012. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Windows Phone 7! Hogy miért?? Azért, mert akadás és röccenés mentes OS. Gyors nagyon, az összes WP7-es telefonon hasonlóak a szoftverek, így viszonylag egyszerre jönnek ki a frissítések.

Teljesen kézre álló a metro felület, itt minden kézre esik.

Van 100 000 app a piactéren, aminek igen nagy százaléka hasznos app, ellenben az androiddal.

Intelligens kis rendszer, tetszik a közösségi hálózatok integrálása, a csempék mozgása, teleanimáltsága.

2012. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
iOS
2012. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nekem a Windows Phone annyira nem tetszik,mert ikonok helyett csempék vannak.
2012. júl. 4. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!