Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 200 MB internet előfizetés a...

200 MB internet előfizetés a telefonon kb mire elég?

Figyelt kérdés
arr mondjuk elég, h fb-t napi szinten megnézzem és néha rákeressek valamira a google-n?
2012. júl. 4. 21:22
 1/2 anonim válasza:

Ha nem túlforgalmazási díjas, akkor kevesebb is elég. Én pár nap alatt túlléptem a 30MB-os csomagomat, és így belassították a kapcsolatot. Google Play, Facebook használhatatlan lett, Opera Mini-ben viszont képek betöltése nélkül nagyon gyorsan tudok böngészni, így hát nekem ez is elég. Az már egy mellékes információ, hogy nálam van otthoni WiFi, tehát ha programot, vagy videót akarok letölteni, akkor azt használom...


Spórolj, ne tölts le fölösleges alkalmazásokat, böngéssz képek nélkül, és elég lesz.

2012. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

am otthon nekrm is van wifi, ugyhogy csak, ha úton vagyok akkor fogom használni :)

2012. júl. 5. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!