Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom alaphelyzetbe...

Hogyan tudom alaphelyzetbe állítani?

Figyelt kérdés
Tele van valamikkel a telefonom memóriája (samsung galaxy gio) nem tudom mivel, mert csak az alap cuccok vannak rajta, szerintem megszedte magát letörölt programok mentéseivel. Szeretném leformázni úgy, hogy csak azok legyenek rajta, amik akkor voltak, amikor megvettem. Megoldható ez? És hogyan? Rootolni próbáltam, de nem megy. Felrakta a Superusert, de ha megnyitom azt írja, hogy :"Nincs alkalmazás a listában". Ez ellen valami?

2012. júl. 5. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a superuser ott van, akkor a telód rootolt, ezzel nincs gond.Az csak egy App, amiben azok az appok vannak felsorolva, amiknek root jog kell: Titanium backup, cpu master, uninstaller pro, egyebek.


És mi lenne, ha megpróbálkoznál egy hard resettel?A rootolás megy, egy gyári visszaállítás meg kifog rajtad?

2012. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De ha mégsem menne:


[link]

2012. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sikerült visszaállítanom, teljesen ugyanolyan mint, amikor megkaptam. DE a memória még mindig nagyon kevés. 20 MB szabad lenne?? RÉgen feltudtam rakni a facebookot kevés memória figyelmeztetés nélkül is.
2012. júl. 5. 10:45
 4/5 A kérdező kommentje:

Ohh, mégsem, 147 MB szabad. Isten vagy köszönöm!!! Lehet, hogy az a temérdek (majdnem 800) e-mail foglalta a helyet. Szuper! Mostantól havonta fogom resetelni :D

Köszönöm!

2012. júl. 5. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak előtte érdemes Backupot csinálni, vagy leszinkronizálni mindent a google-lel, amit nem akarsz, hogy elvesszen végleg.
2012. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!