Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha HTC okostelefont veszek...

Ha HTC okostelefont veszek akkor androidos vagy windows-os legyen az operációs rendszere?

Figyelt kérdés

és fontos :

milyeen htc-t javasoltok?

kézbevaló,nem nagy,5/8 pegapixeles kamera

éles legyen a kép ,(ne legyen pixeles)

és ne legyen drága...



2012. júl. 5. 11:14
 1/8 anonim válasza:
ha akarsz venni akkor htc one v-t mert az androidos és a legkisseb htc és most némileg olcsó és azért androidost mert a windows alapu telefon lefagy meg nagyon drága!!!!
2012. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: Na ne mondd,én Windows Phone még életemben nem láttam lefagyni.


Kérdező: "és ne legyen drága" -ez mit jelent??? Ár nélkül nagyon nehéz mondani telefont

2012. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csatlakozok, nekem sem fagyott le soha a windows-os telefonom, ellenben a droidos igen sokszor indult újra, pedig még akkor root-olva se volt. bár emiatt rendszerileg én is a windows phone-t ajánlanám, htc-ben az a kevés választék sem tökéletes. az, hogy neked mi a drága, azt meg nem tudom én se, de ajánlani én is az új one szériából tudnék, de persze ha nem számít, hogy használt, akkor a tavalyi készülékek közül is vannak elfogadhatóak.
2012. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de azt hallottam h a htc/windows-os telefonra kevesebb játék van mint az androidosra ée a norm ár 90 000 Ft vagy olcsóbb
2012. júl. 10. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsőre ne hallgass!!


De mondj már egy árat,így elég nehéz mondani.

2012. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem HTC Hero-m van több mint 1éve és kiválóan üzemel. Nagyon szeretem!
2012. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Amúgy a Hero androidos.
2012. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
70 000
2012. júl. 15. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!