Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet aktiválni a telenor...

Circusmonkey kérdése:

Hogy lehet aktiválni a telenor-os új Sim kártyát?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, mindent megnéztem a telenor weboldalán... de nem találtam semmit.
2012. júl. 5. 11:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Miért?

Előfordul, hogy régi kérdésre válaszol valaki...

2017. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

# 9, aktiválták végül?

Én is rendeltem egy ilyen kártyát, betettem a telefonomba, de azt írja, hogy mobilhálózat nem érhető el. Se én nem tudok rajta hívni, se engem mást. Gondolom még nincs aktiválva.

Van vele bármi tennivalóm, vagy csak várni kell?

Mennyi idő alatt aktiválják?

2017. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Na latod,csak erdemes volt irni erre a " regi" kerdesre is.


Kedves utolso,24 oran belul ok aktivaltak,ahigy igertek,es lehetett hasznalni feltoltes utan..

2017. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Köszi, akkor megnyugodtam, csak várnom kell. :)

A 24 óra mikortól számolódik? Mivel hétvége van, gondolom hétfőn várhatom a dolgot.

2017. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát nálam 48 óra is eltelt és nem aktiválták... :(
2017. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azt írják, ki be kell kapcsolgatni időnkét, hogy hálozatot fogjon, és úgy aktiválódik.Én már a 2. at vettem tegnap.
2017. szept. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint a 9-es válaszoló. Megrendeltem interneten a sim kártyát, 0ft volt, betettem a dual sim-es telefonba és nincs szolgáltatás...Ez pénteken volt, lehet hétfőn aktiválják...
2018. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

"Azt írják, ki be kell kapcsolgatni időnkét, hogy hálozatot fogjon, és úgy aktiválódik.Én már a 2. at vettem tegnap."


Ez nagyon hasznos tanács volt, köszi! :) Két napig semmi nem történt, majd újra indítottam a telefont és működött is :)

2020. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2020. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!