Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 40000-i...

Milyen telefont vegyek 40000-ig? (lent több. )

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, valami jó, de nem túl drága wifis, androidos telefont szeretnék. Ne írjátok nekem a htc-ket mert a hideg ráz tőlük. Nem tetszenek. Jelenleg egy samsung s5230-om van.

Köszönöm a válaszokat.



2012. júl. 5. 20:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Csak erintosbol ez a jó csak ....tapasztalat.... "


Ekkora óriási nagy hülyeséget hogyan találtál ki????

2012. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Énis ugyan ilyen helyzetben voltam. Először a telenor one touch ot néztem ki.majd a zte skatet de azt mondtak h szar aztán a sony ericsson xperia minit de tul kicsinek talaltam a kijelzőét aztán kinéztem a live-ot . Olvastam róla egy csomó tesztet és nagyon megtetszett mondom HD videót csinál,jön rá az android 4

megis vettem. Először nem bántam.meg de mostmár kezdem észrevenni hogy nagyon kicsi a kijelzője. Tehát elsó

2012. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tehát az elsőt sose siesd el. Ha van rá egy kos türelmed inkább még nujts hozzá egy 15 ezrest es vegyel egy alcatel ot 995 ot én azt.vennék a helyedben én a livot netezésre zenehallgatásra játékokra használom. ÉS NEM SZAR AZ ANDROID HA SZA.R LENNE NEM EZ FUTNA MAJDNEM.MIMDEN OKOSTELÓN! És samsungot soha tobbet nem veszek! Nekis ez elott egy samsung s5230 volt hozzáteszem 5 hónapra. Utáltam ! Egyfolytába el akartam pusztítani a kis rohadé.kot.
2012. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 jin válasza:

Cgmatula

A te fogantatasod is hülyeség volt honnan vették?

2012. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ééés jobb híján nekiállt sértegetni... Nagyszerű, innentől kezdve minden hozzászólása irreleváns. Észérvekhez nem ért.
2012. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy spórolj egy kicsit, és vegyél egy jobb telefont. Most az Alcatel OT-995-t ajánlanám, jó a processzora, nagy a kijelzője és a felbontása. Talán az aksi ami picit rossz, gyorsan merül.

Fent áll az esélye, hogy mire összejön egy kis pénz, addigra lesz jobb teló is, majd nézz jól körül..

2012. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem ZTE blade-m van, meg vagyok elégedve vele, de a samsung galaxy-k se rosszak.
2012. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!