Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik a SEUS? /Bővebb...

Hogyan működik a SEUS? /Bővebben lenn/

Figyelt kérdés

Xperia X8-as telefonomra szeretném kezdőként rátenni a 2.3-as androidot , viszont ha elrontom azt már tudom , hogy a SEUS-t kell használnom mert visszaállítja gyári 2.1-re.

Ezzel kapcsolatban 3 kérdésem lenne:


1.) Azt olvastam hogy legtöbb esetben előfordul hogy a SEUS frissítése után a telefon kiírja hogy "Insert correct SIM-card" => gondolom akkor telefonálni nem fogok így tudni és a kérdés az lenne hogy valahogy ki lehet-e küszöbölni? Megjegyezném még azt hogy több fórumot olvasgattam , de érdekes hogy senki sem írt ezzel kapcsolatban :O .


2.) Hogyan kell használni a SEUS-t pár lépésben?


3.) Olvastam ezt is hogy SEUS használata előtt (azt hiszem) be kell állítani hogy a telefon hova tartozik (régió meg T-Mobile , Vodafone , Telenor vagy Független) mert ha nem állítom be akkor a telefon roamingolni fog... Ez igaz v ilyen nincs? Ha igaz akkor hogyan kell beállítani , csak azért kérdem mert ezt is csak 1 fórumon olvastam.


Az értelmes , "fikázásmentes" válaszokat előre is köszönöm! :)


Utolsó szó jogán: Olyan válaszokat sem kérek hogy "A Google a barátod" :)



2012. júl. 8. 01:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Az 1. Kérdésben arra gondolok hogy valaki beírja hogy valamije nem működik , a másik fél azt válaszolja hogy rakja újra SEUS-sal , de utánna a kérdező csak annyit ír hogy megvan sikerült.
2012. júl. 8. 01:46
 2/10 anonim ***** válasza:
2. A seus használatáról nem igazán lehet mit írni, mert teljesen magyarnyelvű és végigvezeti az embert a folyamaton. Kiírja mit kell csinálni, te megcsinálod vársz és kész is.
2012. júl. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából azon a szinten van ez is, mint egy wonfos 7 telepítő: magyar, olvasni kell hozzá tudni, semmi mást. ÉS az utolsó lépésig, mielőtt megkezdené a telepítést, van lehetőséged megszakítani az egészet. Utána viszont nem célszerű belenyúlni ;)
2012. júl. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor az 1. és 3. kérdésre kéne valakinek válaszolni aki jártas ebben :/
2012. júl. 8. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:

1) nekem még nem volt ilyen gondom, jól kell beálítani, és kész >>3.

3) erre céloztam, mikor azt mondtam, olyan szinten van, mint egy winfos 7 telepítő, mindent be lehet állítani, csak magyarul olvasni kell tudni hozzá, semmi mást, még gondolkodni se nagyon kell, ha nem vágsz bele, ember nem fogja tudni elmagyarázni, csinálni sokkal egyszerűbb

2. voltam.

2012. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!


Hozzáfűznivalóm még az , hogy az 1.) kérdésnél kivetted-e a SIM kártyát v nem ? Mert írtad hogy nem volt ilyen gondod...

Am hányszor csináltad végig?


A 3.) kérdéshez pedig megjegyezni valóm még hogy a SEUS-t írtátok hogy magyar és csak követni kell és a SEUS ezzel foglalkozik is ezzel a roaminggal vagy mivel? Vagy el sem lehet rontani a full kezdőknek sem?

2012. júl. 8. 13:54
 7/10 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni még hogy az elsőnél még azt le tudod pár címszóba írni hogy hogyan csináltad meg hogy ne írja ki? Mert ettől parázok leginkább :/
2012. júl. 8. 13:55
 8/10 Wadmalac ***** válasza:
Gyári függelten illetve nem piszkáltan kártyafüggő telefonnál semmi ilyesmi nem történhet. Ha homályos forrásból vettél használt függetlent, minden lehetséges. Az a lényeg ilyenkor, hogy ha frissítés utáni indításnál hálózati PIN-t kér, ne próbálkozz, nyomj az "elvet"-re, aztán fordulj vmi android-guruhoz. Ez egy visszazáródott simlock miatt lehet.
2012. nov. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 steven13 válasza:
HOl lehet beálítani hogy független legyen?
2013. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

#9:

Sehol.

Erre külön célprogramok léteznek és nem csak olyan idekattintok és kész téma.

Mellesleg Mo.-on a "házi" függetlenítés illegális.

2013. márc. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!