Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha venni akarok egy iPhone 4...

Ha venni akarok egy iPhone 4 Clone-t, és egy iPhone 4 hátlapot szeretnék hozzá venni, akkor az jó lesz rá?

Figyelt kérdés
Mármint nem lesz a hátlap túl kicsi vagy nagy a Clone-ra? Ja és még az lenne a kérdésem, hogy a kamerája jó-e, zenét lehet-e hallgatni rajta, nem túl sötét-e a kijelzője?

2012. júl. 9. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A klónok ált. mm-re pontosan megegyeznek a mérezetési paraméterekben az eredetivel, de hogy a felszerelés kivitelezése lehetséges-e, az más kérdés.


Klónteló:


Kamera: Shit

Zenelejátszó: fapados shit

kijelző: ultra shit


Jó, ha tudod: ez nem iPhone, nem iOS fut rajta, a kijelző pocsék, az anyaghasználat shit, könnyen törik, reped.Iszonyatosan lassú, a magyar nyelv általában nem teljes, és a dual simen kívül szinte semmi másra nem jó.


Itt egy remek review, és ez még nem is a rosszabb klónok közül való:


http://www.youtube.com/watch?v=TUT39op2Pp8

2012. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Találkoztam már iphone klónnal, nagyon nem ajánlom.


Amit én láttam az megszólalásig hasonlított az eredetire (feliratok minden) talán annyi különbség volt hogy az eredeti 4 en van egy fém gyűrű a kamera körül a klónon pedig nem volt.


Én sem ajánlom mert lehet jól néz ki viszont teljesen használhatatlan, nem tudom mennyiért vesztegetnek egy ilyet de szerintem még ha kell pénzt hozzádobni akkor is jobban jársz egy középkategóriás androiddal.

2012. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat. :)
2012. júl. 9. 12:56
 4/5 anonim válasza:
Nem fog rámenni. A klónok Dual simesek, és le tudod pattintani a hátulját, hogy kiszedd az aksit, meg a memóriakártyát...stb. Egy eredetinek nem tudod lepattintani a hátát. Azt csavarozni kell.
2012. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valaki nem tudja hogy sima iphone 4 klónra mi ugyan ugy néz ki mint az eredeti,lehet előlapot cserélni,mert megrepedt érintő üveg,és ha igen hol lehet kapni?! :) Választ előre is köszönöm!!
2012. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!