Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a fő különbség az iPhone 4...

Mi a fő különbség az iPhone 4 és az iPhone 4S között?

Figyelt kérdés

Amit találtam, hogy a processzor erősebb benne (ha nem játékra akarom használni, akkor szükség van rá? egyáltalán annyival gyorsabb?), meg raktak bele egy Magyarországon használhatatlan beszédfelismerő rendszert. Aksija, antennája milyen? Ez nekem munkatelefonom lenne, és a cégem nem támogatja az Androidos telefonokat biztonsági okokból.


Vagy érdemes lenne inkább harmad/negyed áron egy iPhone 3-t venni?


(tudom, volt már ilyen kérdés, de nem nagyon voltak meggyőző válaszok ott)



2012. júl. 10. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

iPhone 3 kizárva... rettenetesen lassú, elavult.

Hát figyelj.. az iPhone 4 is gyors, de van amikor beakad nagyobb ram-igényű appoknál, pl töltés közben kilépsz, meg ilyesmi, iphone 4s tuti nem akad meg sehol.. Egyébként ha tényleg nem játszol, persze jó az i4 is, de tényleg sokkal jobb a 4s.

Kamerája sokkalta jobb a 4s-nek nem csak mert 8mpixel és fullhd videó, hanem mert új lencse is van benne.

MO-n használhatatlan beszédfelismerő rendszer ?!?!?!??!?!?! Rohadt jól használható, HA tudsz angolul.. ha meg nem, akkor ne általánosíts, hogy használhatatlan, csak azért mert nincs benne magyar nyelv még.

Antennája jobb mint a 4-nek , de nem észrevehetőn, mobilnet kicsit gyorsabb. Akksiját nem tudom.

2012. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor most erre rácáfolok. Soha nem fagyott le, vagy volt lassú az iPhone 4-m. Ellenben a 4S-ről nem sok jót tudok mondani. Tény ami tény, szebb képet csinál, és a Siri, de ennyi. Hiába az erősebb proci, nem gyorsabb a 4-nél.

Csak akkor válaszd a 4S-t a 4 helyett, ha a Siri miatt kellene, és tudsz valamilyen nyelvet, különben pedig teljesen felesleges pénzkidobás.

2012. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindezek a cuccok nem érdekelnek vegyél negyedannyiért egy iPhone 3GS-t. Én sem bántam meg. Jobban bejön nekem legalábbis mint a 4. A 4S-t még nem próbáltam. De a lényeg, így alakra meg fogásra nagyon nem jött be. Sexybb a 3G/S ;)
2012. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!