Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? S. Galaxy III...

Melyik a jobb? S. Galaxy III vagy Sony Xperia S?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni új telefont...kereszt anyukámnak nagyon tetszik a Sony viszont anyukámnak inkább a Galaxy,meg anya szerint a Sony-k nem is jók..Nekem van egy Sony Erocsson Xperia X10 Mini Pro-m..nagyon jó..De most olvastam,hogy az Ericsson-t lehagyták..vagy valami ilyesmi..na mindegy szerintetek melyik a jobb.??

2012. júl. 10. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Galaxy.egyértelműen a galaxy.Jobb a kijelzője,erősebb a hardvere,és a motowiz sokkal jobb,mint a sony kezelőfelülete.
2012. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
E´n az SE-t venném.
2012. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akinek kevesebb penze van, az vegye az Xperia S-t, aki meg a legjobbat akarja az vegye az SGS3-at. Amugy meg te dontsd el, ne anyukad/apukad/a szomszed/a postas/stb.
2012. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező HTC One X -en nem gondolkodtál , mert szerintem az S3-at is alázza és valamivel olcsobb.
2012. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
..Köszi..utolsó..nem nagyon..de rá nézek..majd..!!!..amúgy meg nem tudom ki volt.az aki mondta h én döntsem..el..igazad van..de nálunk ez úgy szokott menni h megkérdezem a szüleim..adok nekik választási lehetőséget..és..kikérem a véleményüket..amúgy meg apukám nincs..
2012. júl. 10. 18:06
 6/9 anonim ***** válasza:
One X alazza az SGS3-at? Jo vicc.
2012. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tényleg alázza a one x.

Ha ezek közül kell választani, akkor én is az xperia s-t venném, mert azon is fut minden akadás mentesen, és sokkal olcsóbb, jobb képeket csinál, és nekem a kinézete is jobban tetszik.

2012. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az SGSIII-nak jobbak a benchmark eredményei de One X-en ott vannak a Tegra exluzív játékok...
2012. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Xperia snek jobb a kijelzője pixelenként. kisebb de jobb. a samsung nem tudja kihasználni rendesen a 4 magot mert nem optimalizálták rendesen. Xperia jobb
2012. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!