Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a dual...

Mi a véleményetek a dual SIM-es mobilokról? Tényleg tud 2 SIM kártyát kezelni? Hol érdemes olcsó dual SIM-es telefont venni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg tud, szolgáltatónál érdemes.A Nokia Asha sorozatában van dual simes, az egész frankó.


iPhone meg BB klónokkal ne próbálkozz, teljesen felesleges pénzt kidobni rájuk.

2012. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én vásároltam a www.tutikutyuk.hu ról és egész jó. Nem feltétlen rossz az ami klón és olcsó.:) Nekem egy P9100-am van és tökéletesen működik amire nekem kell azt mind tudja! :)
2012. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az előző is én voltam, erről beszéltem: [link]
2012. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
9900-ért marha megbízható telefont lehet kapni, amiről ki tudja meddig megy, illetve ami benne van, meddig működik. Ha elromlik, senki nem foglalkozik veled, garancia nincs, szerviz nincs. Van a samunak is dual simes telefonja, a nokiának is, azokhoz legalább van garancia, ha elromlik, tudod hova vinni.
2012. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem nem volt problémám a szervizzel, egy monori csóka szervizelte, ami meg nem megoldható, ahogy a gyártónál is megy vissza az üzembe azt megcsinálják ott, igaz kicsit több idő, de kész lesz. Szerintem nem para, csak hozzáállás kérdése. A legtöbb hozzászóló nem is fogott még életében ilyen telefont a kezében :) tisztelet a kivételnek persze!
2012. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!