Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visszafordíthatatlan a kár?

Visszafordíthatatlan a kár?

Figyelt kérdés
Kb.fél évig használtam a ricinus olajat.A megszállottja lettem,nőtt tőle a hajam.Kb.2-3 hónap után fokozatosan elkezdett hullani a hajam,de csak fél év után álltam le vele.7hónapja volt ez,azóta egyre drasztikusabban hullik a hajam a semmitől.(tegnap 208szál)Minden belső ok kizárva,(stressz,vitaminhiány stb)a drogériák,gyógyszertárak összes hajhullásgátló csodaszerét kipróbáltam.Én lennék az egyetlen,akinek ok nélkül kihullik lassan az összes haja?Hajdiagnosztikusnál is voltam természetesen eredménytelenül
2012. júl. 4. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Kivizsgáltak, hogy nincs e valami belső gyulladásod?

Egyébként nekem is van egy ismerősöm, akinek egyszer kihullott az összes haja nő létére. Nem tudták az orvosok mitől, de a lényeg, hogy visszanőtt. Mintha valami gombát emlegettek volna, de ez nem biztos, már rég volt.

2012. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vérvételen voltál? Ha igen, minden értéked a referenciatartományon belül esik?Ha nem, melyik nem?


Ha nem voltál, akkor pedig sürgősen menj el.

2012. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Belső ok?Milyen külső okok vannak ? Nem értem a kettőt.Szerintem inkább orvoshoz menj el ezzel kapcsolatba,vagy talán bőrgyógyászhoz,lehet allergiás reakció ez a szerrel kapcsolatba és ezért hullik a hajad.
2012. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pszichésen hullik. annyira csak a hajaddal foglalkoztál, és azóta is ,hogy így reagál rá az agyad.
2012. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hajhullásnak biztos oka van, ki kell deríteni vizsgálatokkal. Nem hiszem hogy a ricinus az oka, mert ha abbahagytad már rég akkor nem kéne hogy hulljon tovább.
2012. júl. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!