Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! SÜRGŐS! Samsung galaxy...

SOS! SÜRGŐS! Samsung galaxy ace-m van és elfelejtettem a billentyűzár feloldásához szükséges mintát. (ugyanis beállítottam a billentyűzetet mintalezárásúra, de elfelejtettem, végül milyen mintát is mentettem el. ) mia teendő?

Figyelt kérdés
kb 30 perccel ezelőtt elmentettem egy bizonyos mintát. utána ki is próbáltam és működött. Utána még próbállgattam a beállításoknál hogy milyen mintákat lehet alkotni DE ÚJ VARIÁCIÓT NEM MENTETTEM EL! szóval elvileg az eredetileg elmentettnek kéne lennie. de azzal most nem oldja fel! lehet hogy annyi újat próbálgattam hogy amit beállítottam elfelejtettem és rosszul emlékszem rá? mi történhetett? és mi ilyenkor a teendő? nagyonszépen kérlek segítsetek mert nagyon kétségbe vagyok esve!!!

2012. júl. 12. 23:22
1 2
 1/20 anonim válasza:
Lehet hogy véletlenül mikor próbálgattad a mintákat elmentetted az egyiket és most az az aktív feloldási variációja, nem pedig az alapértelmezett. Az is előfordulhat, hogy az eredetit rontottad el párszol és ilyenkor várni kel 5 percet, hogy újrapróbálhasd. Még anno nekem is volt ilyen problémám, hogy se nem állítottam be új variációt és az eredetit sem fogata el. Próbálgattam egy darabig és egyszer csak bevette. Ha ezek közül egyik sem sikerülne akkor vidd el az üzletbe a telefont ahol vetted és ott meg fogják csinálni.
2012. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hard reset

[link]


minden adat törlődik a telefonmemóriából (alkalmazások, smsek, telefonszámok) amit nem szinkronizáltál össze a google fiókkal azt most buktad.

2012. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ! nekem ha 5x elrontom azt írja ki hgogy várjak 30 másodpercet és utána újra és újra ez megy. nem lehetne egyszerűbben megoldani? hogy ne kelljen furikázni vele?
2012. júl. 12. 23:30
 4/20 anonim válasza:
Ha nem szeretnél vele furikázni akkor a 2. válaszoló kommentjében írt linkre katt és alkalmazd a Hard reset-et de mint ő is írta akkor minden adat amit nem szinkronizáltál a google fiókoddal elveszik.
2012. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
a hard reset-nél a segédhívás opciót nyissam meg és oda írjam be a kódot? mert amikor azt kipróbáltam nem történt semmi :/
2012. júl. 12. 23:37
 6/20 A kérdező kommentje:
vagy ha nem oda akkor hova? máshogy nem tudom előhívni a billentyűzetet
2012. júl. 12. 23:39
 7/20 anonim válasza:
Gombokkal is lehet alkalmazni. Nyomd meg a HOME + Bekapcsoló gombokat együtt.
2012. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Lap teteje: Hard Reset Gombokkal

Azt csináld meg

2012. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
de ha megnyomom a home+ a bekapcsoló gombot villan egyet a képernyő és zárhangot hallani(mikor fényképez akkor ad ki ilyen hangot) minha lefényképezné azt ami a képernyőn látszik. ha hosszabban nyomom meg olyan kintha újra bekapcsolan" és a pin-kódot kéri. viszont ott nincs se * se # ami a kódho kéne :(
2012. júl. 12. 23:44
 10/20 anonim válasza:
Írd be a pin kódot és kapcsold be a telefont.
2012. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!