Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! SÜRGŐS! Samsung galaxy...

SOS! SÜRGŐS! Samsung galaxy ace-m van és elfelejtettem a billentyűzár feloldásához szükséges mintát. (ugyanis beállítottam a billentyűzetet mintalezárásúra, de elfelejtettem, végül milyen mintát is mentettem el. ) mia teendő?

Figyelt kérdés
kb 30 perccel ezelőtt elmentettem egy bizonyos mintát. utána ki is próbáltam és működött. Utána még próbállgattam a beállításoknál hogy milyen mintákat lehet alkotni DE ÚJ VARIÁCIÓT NEM MENTETTEM EL! szóval elvileg az eredetileg elmentettnek kéne lennie. de azzal most nem oldja fel! lehet hogy annyi újat próbálgattam hogy amit beállítottam elfelejtettem és rosszul emlékszem rá? mi történhetett? és mi ilyenkor a teendő? nagyonszépen kérlek segítsetek mert nagyon kétségbe vagyok esve!!!

2012. júl. 12. 23:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
bekapcsoltam és most ugyna ott vagyok ahol eddig. kéri a képernyő feloldásához szükséges minta megrajzolását :( de nem jelenik meg sehol billentyűzet
2012. júl. 12. 23:49
 12/20 anonim válasza:
Próbáld meg beírni a gyári mintát, ha nem fogadja el akkor csináld megint azt, hogy: Home + Bekapcsoló gomb utána akkumulátor ki és vissza és úgy kapcsolod be.
2012. júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
utóbbit próbáltam, nem sikerült úgy se. a gyári minta az milyen? amit a minta beálllításakor mutatott az animáció? mert gyárilag nem így volt beállítva, tehát nem mintakóddal. semmi ilyemi zárolás nem volt a képernyőn. én állítottam be. sajnos :(. és voltam olyan gyökér hogy elfelejtsem a minta kódot.
2012. júl. 13. 00:00
 14/20 anonim válasza:

Akkor nincs gyári kód mert a minta az biztos nem az.

Akkor mégiscsak el kellene vinni a boltba ahol vetted a telefont és ott majd kezdenek vele valamit.

2012. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
hát jó :( ha nincs más megoldás
2012. júl. 13. 00:11
 16/20 A kérdező kommentje:
azért kösöznöm szépen mindenkinek a segítőkésséget a megértést és a türelmet :)
2012. júl. 13. 00:12
 17/20 anonim válasza:
Hallod,nincsen Gmail fiókod?Ha azzal bejelentkezel megnyitja a telefont.Vagy az alap minta egy S betű mint SAMSUNG...
2013. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
aranyos vagy de azóta már megoldódott a probléma. Azért köszönöm ^^
2013. jún. 6. 21:52
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Érdemes lenne leírnod, hogy hogyan oldódott meg a probléma.

Ugyanis ez az oldal arra is szolgál, hogy a korábban feltett kérdésekkel azonos dilemmában levő más érdeklődőknek is segítsen. Jelen állapotban pedig ez a kérdés még nyitott.

2014. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia neztem hogy mi volt a problemad most nekem is ez a problemam google fiokom van csak a telomon nm tudm bekapcsolni a netet es akkor nem lepik be hogy elenorize. Kerlek mond meg hogy oldotad meg.
2015. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!