Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan okostelefon,...

Létezik olyan okostelefon, ami Androidos, a kijelző alatt lévő néhány gomb fizikai és van exponáló gombja?

Figyelt kérdés
Már írtam ki egy kérdést nem is olyan rég, hogy meghalt a Desire-öm, most keresem méltó utódját. Az optikai touchpad nagyon hiányozni fog, sajnos esélytelen olyan készüléket találni, ami rajta kívül kapott ilyet, és legalább olyan jó készülék. A többi (fent említettek) viszont nálam alap, talán az Android nem, de úgy érzem nem váltanék más rendszerre.

2012. júl. 13. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Új Xperiák (U, Sola, P, S).
2012. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hű, erről az Xperia P-ről még nem is hallottam. Végre nem valami benga dög. Szerinted jó befektetés lenne? Az akku idejéről nem tudsz valamit? Elég vérszegénynek tűnik az az 1305 mAh.
2012. júl. 13. 15:58
 3/3 YourDestiny ***** válasza:
A Sony újonnan nagyon komoly készülékekkel rukkol elő, ám Desire tulajként mondom, hogy semmi pénzért nem cserélném le ezt a telefont. Engem nem vakít el és nem is vonz a két mag, egy is elég ahhoz, hogy mindent elvégezzen pillanatok alatt, amire épp utasítom. Nem találkoztam még olyan dologgal, ami az útjába állt volna, játékokkal meg nem foglalkozom. Akkor mivel több bármelyik mai nagyágyú? Az újabbnál újabb, egyre inkább hibákkal telibb Android verziókkal? Vagy plusz 3 megapixellel? Hát nem is tudom... Az új Xperiák nem rosszak, ez tény, de ami nekem leginkább szemet szúr, hogy a Sony felülete még mindig messze elmarad a Sense-től, méghozzá nagyon messze.
2012. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!