Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kéne vennem?...

Taki97 kérdése:

Milyen telefont kéne vennem? Körülbelül 70000-90000 Ft van rá pénzem

Figyelt kérdés

Mit ajánlanátok?

Most egy HTC Mozart 7-em van tehát most kiszeretnék próbálni egy Androidos telefont is szóval most csakis zöld manóban gondolkozok. Nem tudom,hogy mit kéne vennem, nem kell,hogy új legyen tehát lehet egy régebbi konstrukciójú telefon is csak jó legyen és azért bírja a dolgokat.Olyan kéne amit esetleg jövőre elbírok adni vagy ha úgy esik akkor megtudok tartani úgy 2 évig,hogy ne röhögjenek ki.



2012. júl. 13. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, sok sikert a telefonvásárláshoz! :)
2012. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vegyél Samsung Galaxy Ace-t vagy Galaxy Ace Plust
2012. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hallgass Jolinarra, nem hiába 4. az elektronikus eszközök toplistáján. Az utolsó válaszolónak nem véletlenül 39% a hasznos válaszok aránya, mert az Ace hulladék, az Ace kettő meg tulajdonképpen túlárazott.
2012. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Már bocs,hogy így vissza vágok,de én a 70-90 közötti árkategóriát kérdeztem azt a KULA-FOS Ace-t már tavaly újonnan 50-ért utánad dobták. Még a Mozartom is 1000szer jobb tőle....


Nagyon köszönöm a még több biztatást :) Marad az Xperia S


Nagyon tetszenek az NFC tagak :) szüksége lesz rá az iskolában. A HDMI kábel is egy fontos kiegészítő nekem.

Egyedül ettől a szerencsétlen akumlátortól félek...

2012. júl. 14. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!