Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Arc S...

Sony Ericsson Xperia Arc S VS. Alcatel OT-995?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nézegetem a két telefont de hol az egyiknél látok jót/rosszat, hol a másiknál. Arc S a kamerája miatt lenne a legjobb számomra mert 8mpx-es az alcatel meg csak 5mpx. De úgy hallottam hogy egyik kamerája se a legnagyobb durranás. Az Arc S-nél olvastam hogy a kamerája a fehér színekkel takarja a sötétebb pontokat, gondolom az Alcatelnél is így van ez. Kijelzőben meg elvileg az Alcatel a szebb mert az Arc S világos nagyon tudtommal. Alcatelnél laggolnak a játékok (pár vidi alapján) Arc S-nél nem vettem ilyet észre pedig elvileg mind2 ugyanazt a szoftvert és lapkát használja. Árban Viszont az Alcatel a jobb... Na és akkor most válassz telefont... Alcatel kijelző 4,3" Arc S 4,2". Segítsetek nekem választani pls. T-Mobile-nál akarok venni egy új telót és gamelni is szeretnék vele meg jó képeket is csinálni vele. Meg még annyi hogy valamelyik tud lejátszani avi kiterjesztésű filmet? (Akár külső progival)

2012. júl. 16. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ugyanolyan a két telefon, de az Alcatel jóval olcsóbb, jobban megéri. Drágábban viszont már kapsz kétmagost is, az Arc S-nél kicsit olcsóbban Solát, kicsit drágábban Xperia P-t, mindkettő sokkal jobb telefon.
2012. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Arc S jobb, de az OT jobban megéri, de egyetértek, hogy ennyiért már jobban megéri Xperia U, Sola, P.
2012. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Galaxy s2? már 100k ért lehet kapni
2012. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Galaxy SII rossz! Én az OT-995-öt választanám vagy az Xperia P-t vagy U-t.
2012. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindenképpen Arc S. Minőségi, gyors és jól néz ki. Az Xperia U nem bővíthető, A Sola ugyanúgy, ráadást kisebb a kijelzőjük. Nekem is Arc S-eem van és tökéletes!!!
2012. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Sola bővíthető, és sokkal jobb az Arc S-nél.
2012. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!