Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom kikapcsolni?

Hogyan tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Miért van az ha valaki hív és kinyomom a telót autómatikusan elküldi neki üzenetben, hogy " KUSS. " ??? / Samsung s5230 /
2012. júl. 16. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ilyen nincs szerintem csak átvert aki mondta
2012. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ilyen. Egy teló honnan tudná, hogy pont azt a szót kell elküldeni?
2012. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem. mert anyum telóján is megnéztük és elküldte neki is az smst ! még kimenőbe is benne volt :/
2012. júl. 16. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézz körül az automatikus üzeneteknél a hívásbeállításoknál azt hiszem, vagy az üzenetbeállításoknál..


Ott meglehet adni egyéni sms-t, hogy ha kinyomod akkor elküldjön egy üzenetet, ez gyárilag úgy néz ki, hogy Jelenleg nem tudom felvenni, később visszahívom!

Csak valaki kiszúrt veled :D

2012. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

lehet.:)

de amúgy rég nem volt használva a teló és rajtam kívül senki nem nyúlt hozzá. Csak most a kártya lett kicserélve benne.

Köszönöm a válaszokat! :))

2012. júl. 16. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tök más telefonom van, de nekem a Beállítások/Hívásbeállításoknál van Gyors üzenet, Elnézést kérő üzenet. Ilyet keress.
2012. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszii ! :)
2012. júl. 16. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!