Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A gondom, hogy az Alcatel OT...

A gondom, hogy az Alcatel OT 995 telefonomon ha egy játékból, alkalmazásból a vissza gombbal kilépek ( sok játékból csak így lehet kilpépni) a program háttérben futó alkalmazásként marad és az akkumulátor kímélőnél tudom kikapcsolni! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem ilyen problemam nincs mondjuk nem alkatelem van de olyan jatekom nem volt sok amit igy kelet lealitani es ami ilyen volt nekem lealitotta magat ha kilepek de most mi olyan nagy gond kikapcsolod anal az aksi kimelonel oszt kesz csak aszt nem ertem hogy neked mert nem alnak le maguktol miutan kileptel mondjuk nekem mostmar meg van hackelve es csak azokat az appokat jatekokat indit el amibe en belelepek es mikor kilepek kikapcsol magatol az az app vagy jatek
2013. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!