Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-osok! Amikor leakarok...

Iphone-osok! Amikor leakarok valamit tölteni, akkor kéri az Apple azonosítom. De honnan tudom meg, hogy mi az azonosítom?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 07:26
 1/9 anonim válasza:

hát nekem iPodom van de a 2 kb ugyanaz de amm ha jól emlékszem az azonositot akk csináltam mikor megvettem az iPodot ... elmondanám h kéne de nagyon nem emlékszem ... de amm vmi olyasmi h be mész a beállitásokba és ott megkeresed h azonosito csinálása vagy amm pl be mész az app store-ba ahol letöltöd a játékokat és le mész az aljára (pl: a top 25-nek) ott van h bejelentkezès ... katt rá aztán két opció lesz h meglévö apple id vagy új létrehozása ... menj arra h új létre hozzása ... és ennyi :DD ja jó tanács ne használj freemail-t email cimnek mert nekem az nem müködött ... ink. használj gmail-t vagy hotmail-t ...

remélem segitettem :DD (bocsi ha nem magyaráztam érthetöen)

2012. júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:))
2012. júl. 19. 08:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt is megcsinálhatod: [link]
2012. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ugy csinált, hogy a Store-ba probálj letölteni egy "Free" cuccot. Mert ha csak simán csinálod, akkor megkell adnom valami féle fizetési módót (kártya/PayPal) simán viszont van None lehetőség
2012. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Regisztrálni tudtam,de ha beírom a jelszot meg a felhasználónevet akkor azt írja ki hogy nem ismeri az iTunes..://
2012. aug. 10. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Aktiválni nem felejtetted el?
2012. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell? Mert már mindent megpróbáltam,de erre sehogy nem tudok rájönni.://
2012. aug. 15. 21:08
 8/9 anonim ***** válasza:
emailben küldenek egy aktiváló izét már énse emlékszem mert nagyon régen csináltam
2012. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én se nagyon emlékszem már rá, de igen, az email-re gondoltam!:)
2012. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!