Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A következő a kérdés:iPhone...

A következő a kérdés:iPhone 4S Fehér vagy Fekete? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az érdekelne engem első sorba,hogy hosszú távon melyik színbe éri megvenni,össze karcolódik véletlenül vagy ha a por alá megy vagy akár a karcba is belemegy a por.Szóval érdekelne melyik az a szín amin kevésbé látszik az ilyen.Végül nem utolsó sorba esztétika is érdekel melyik a szebb szerintetek?

2012. júl. 19. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fekete szebb, meg ha egyszer nem kell, jobban eladható. Nem tudom a többire a választ, mert nincs se ilyen, se olyan készülékem.
2012. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2012. júl. 19. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Fekete.


Karcolódni az az üveg elő és hátlap nem nagyon fog, viszont ha leejted, akkor nagy esély van rá, hogy totál bepókhálósodik.Érdemes tehát egy tokot venni rá.Abból pedig több száz, ha nem ezer fajta van, különböző kialakításban, anyagban, színben, mintában, stb.


Feketében pedig stílusosabb.

2012. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem fekete van, a páromnak fehér. A fekete elegánsabb, de jobban látszik rajta a karc, ujjlenyomat. És igen, ha egyszer majd eladod, előbb találsz a feketére vevőt, mert unisex.
2012. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

A fehér fiatalosabb, a fekete elegánsabb. Én a fehért választanám, mert feketéből rengeteg van.


Yupiter

2012. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem az első iPhone-on (3G) fekete volt, tény, hogy elegánsabb viszont jobban látszik rajta az ujjlenyomat. Én fehér 4S-t vettem, egyrészt már ráuntam a feketére, másrészt fiatalosabb, harmadrészt nem látszanak rajta az ujjlenyomatok. Karcolódni nemfog. A por a régi tipusukon bemehetett a Home gomb alá, de ezen már "újféle" Home gomb van szóval lezár. Egyébként meglepődtem, hogy a fehér telefonom nem sárgult még...(mint anno a fehér Nokiáim).
2012. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, feketén az ujjlenyomat jobban látszik, illetve a minimálisabb karcok. nekem fehér van, azon meg az előlap kerete(tehát nem maga a telefon ezüst kerete) sok fogdosás után koszolódik, főleg, ha lesz egy kis ütődés(mint az enyémen), azokban szépen összegyűlik a kosz, és kiemelik a mélyedést, de én ennek ellenére a fehéret ajánlom jobban.
2012. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
barátomnak mindkettőből van.Nekem fekete van és az szerintem szebb.és amit előttem is mondtak,jobban eladható.Feketén nagyon látszik az ujjnyomat..:)
2012. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. júl. 20. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!