Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Plus? Akinek...

Samsung Galaxy S Plus? Akinek ilyen van segítene?

Figyelt kérdés

- Ezen lehet filmet nézni?

- Ezt az oldalt meg tudja nyitni: [link] És lehet is nézni rajta a csatornákat?

Nagyon fontos lenne, mert ha igen, azonnal megvenném ezt a telefont :))


2012. júl. 20. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel androidos, és van benne flash támogatás, ezért igen, képes rá - bár arra a gportalos oldalra nem vállalok garanciát, nem tudom, milyen bővítmény kell hozzá, de marketrpl, vagy netről biztos letölthető az is. Viszont a helyedben akkor már kicsit többet szánva rá beruháznék egy S2-re, az nagyon jó választás, ha erre akarod használni. Egyébként nem vagyok híve a Samunak, de az S plusszal anno én is szemeztem, jó kis telefon.
2012. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az S+ nem éri meg az árát, mert a +400 MHz-es CPU órajel frenkvencia-beli teljesítménynövekedésen kívül semmiben nem változott az S-hez képest.

Olcsóbban ott az Alcatel OT-995, ami akkora mint az S2, ugyanaz a hardver van benne, mint az S+ban, emellé van microHDMI csatlakozó, led vaku, és lesz rá hivatalos ICS frissítés a nyár vége felé.

Vagy ahogy az előttem szóló mondta: S2.Persze abban az árban is vannak már nála jobbak is.

2012. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az alcatel-t nagyon sok helyen olvaastam, hogy inkább az mint a Samu G S Plus, de ebben 8 GB a memória, ami azért elég jó.. Valamint jobban bízok egy Samsungban, mint 1 Alcatelban, bár tudom hogy az utóbbi időben sokat fejlődött. De utána nézek annak, amit írtatok :)
2012. júl. 21. 13:25
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát a Samsung G s2 az a baj 100 000 FT, ami elég sok. Ahoz képest h 68 a galaxy s plus...

Szerintetek jobban járnék azzal, mennyivel tud az többet? Az oké h abban 16 GB a memó, de Samsung Galaxy S Plus-ban is van 8 GB !!

2012. júl. 21. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
OT 995 + pár ezerért egy 32 GB-os kártya akár.Ugyanott vagy, és még mindig olcsóbb, mint az S+.
2012. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szergej973 válasza:

Nos nekem ilyenem van android 2.3.6 value pack-kal(saját frissítés),és kipróbáltam a kedvedért az említett weboldalt.

Nos elmondanám hogy nekem szaggatás nélkül ment az általam kipróbált csatornák mindegyike-cool,rtl klub,tv2 discovery,mtv,music,m1...,szóval elég sokat kipróbáltam.Képnagyításkor sem volt gond.

Amúgy köszi a linket használni fogom.

2012. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szívesen :D, én is megvettem a telefont és nekem is működnek :))

Köszönöm mindekinek a válaszokat :D

2012. aug. 17. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!