Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell játékot vagy...

Hogyan kell játékot vagy programot telepíteni a Sony Ericsson Live T19i telefonra? Hova kell másolni a játékot vagy hogyan van?

Figyelt kérdés

Valamelyiket sikerül telepíteni, valamelyiket meg nem. Mind .ask fájl és ugyanúgy az other mappába tettem bele a telefonra gépről. Mindig internet elérést akar és talán valamit letöltetni velem...

Astro fájlkezelőm van.


2012. júl. 21. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindig internet elérést akar és talán valamit letöltetni velem...



Ezt egy kicsit ki tudnád fejteni? Valamit ír ki és aztán csinálja ezt vagy csak az után miután telepítetted?

2012. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miután telepítettem, akkor írja ki. Ha rányomok, hogy exit, akkor meg kilép. Érdekes, de az egyik játékot nem tudtam tegnap elindítani, ma meg már elindul...
2012. júl. 21. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak rossz helyre másoltad a data mappát
2012. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azok a data fájlok lesznek a játékhoz.Ilyen brothers in arms, nfs shift, meg hasonló kaliberű játékoknál.Konkrétan az a lényeges, érdemi része.Csatlakozz egy nyílt wifi hálózathoz és töltsd le.Ülj be egy mc donald's-ba egy kólára, vagy tudom is én.Vagy keresd meg valahol a neten a játék data mappáját és tedd fel az SD-re azt is.
2012. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van, amihez van egy mappa. Azt hova másoljam? Csak simán a kártyára a mappákhoz?
2012. júl. 21. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
azt a mappá az SD-n az Android/data mappába kell másolni.
2012. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oks, köszi! Most próbálkozom vele. :)
2012. júl. 21. 12:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jó... Azt írja ki telepítés után angolul, hogy letöltés és játék, aztán a szöveg. Pedig egyszerű játékkal próbálkozom, aminek jónak kell lennie ezen a telefonon.
2012. júl. 21. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!