Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 8520 Curve kamerája...

Blackberry 8520 Curve kamerája nem működik, HELP ME! O. o?

Figyelt kérdés
Nem csináltam vele semmit, és egyszercsak mikor elindítottam volna a kamerát, csak fekete képernyő jött ki, aztán meg azt írta, hogy A kamera nem indítható el. Újraindítása előtt zárja be a többi alkalmazást.", de nem fut semmi más alkalmazás :s
2012. júl. 22. 17:50
 1/1 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémám volt, frissítettem, kiszedtem százszor az akksit, mindent csináltam vele, aztán kerestem külföldi oldalon megoldásokat. Elsőre kételkedtem, de próba szerencse, végül sikerült, a kamera működik. A telefonból kiszedsz mindent, akksit, kártyát, memóriakártyát, majd a kamerát és a vakut fedő műanyag lapot felfeszíted késsel. Nem pattintós, csak ragasztott, alányúlsz pengével és lejön. Fogsz egy fülpiszkálót és a kamera sarkait körbe nyomkodod, én gyufával is végig mentem rajta, az jobban hozzáfért. Elvileg el volt mozdulva a kamera, ezért jött a hibaüzenet, miután ez megvolt, újraindítás és lám, működik. Segítségnek itt egy videó, bár ez storm, de szerintem mindegyik BB kamera kialakítása hasonló.

http://www.youtube.com/watch?v=i9GDLomQHWw

2012. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!