Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a Samsung Star III?

Milyen a Samsung Star III?

Figyelt kérdés

#SamsungStarIII
2012. júl. 22. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan egyszerű, alap, érintős telefon mint az elődje. Semmi extrát nem tud és semmiben nem kiemelkedő. Még a kijelzője se az igazi.
2012. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igazából még az S5230-nál is sz*rabbul sikerült.


[link]

2012. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez e legrosszab a Samsung Star szériából. Ha vennék valakinek, azt tuti csak bosszantásból tenném.
2012. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rosszabb, mint az elődje, és még drágább is.
2012. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És miben rosszabb mint az elődei?
2012. júl. 23. 11:49
 6/12 anonim ***** válasza:
A Star II-höz képest semmi előrelépést nem hozott. Az s5230-tól is annyival jobb, hogy ebben van wifi. De mindegy, mert kicsi a felbontás, a kijelző is kicsi, szóval a netezést sem tudnád rajta élvezni. Ráadásul lassú, és a böngésző is kuka. (mondjuk Operát lehet rá tenni, de az összképen az se dob.)
2012. júl. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

kevés a telefonmemóriája sokszok kiírja h kevés az erőforrás zárjon be néhány alkalmazást...ugye nem okostelefon nem lehet rá akármilyen játékot és programot tenni rá.wifije szar...

ne vegyél iylen telefont rosszul jársz

(nekem iylen van és megbántam)

2012. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, a wifit nem fogom nagyon használni, mert net lesz rajta alapból. a kicsi képernyőt már megszoktam, mert az előző telefonom Samsung Champ volt és nem hiszem, hogy játszani fogok rajta. Memória kárnyát rakok bele, de remélem, hogy én nem fogom megbánni.

2012. júl. 24. 18:36
 9/12 anonim válasza:

Várjunk már samsung star III is van?azt hittem csak samsung star II S5260

és ez okostelefon?

2012. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Samsung Star 3 is van, meg DUOS. Nem, nem okostelefon.
2012. júl. 25. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!