Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Plus vagy...

Samsung Galaxy S Plus vagy HTC One V?

Figyelt kérdés

A két telefon közül szeretnék választani a T-nél, előfizetéssel. Ha valaki tudna segíteni a választásban, megköszönném.

Szempontjaim:

- kényelmes legyen kézbe fogni, tehát ne legyen túl nagy vagy kicsi (a wildfire s nekem már kicsi, igazából a desire s nagyon tetszett de azt már nem lehet kapni)

- nem akarok erőművet, pl gta3-mal nem akarok játszani, de egy angry birds rio szintű játékot azért AKADÁS NÉLKÜL vigyen

- jó anyagminőség

- szép legyen


Igazából egyik telefonnal sem volt közeli élményem, csak youtube videókon láttam hogy a sgs plus azért hardverben érezhetően jobb mint a one v.

Alapvetően one v-t szeretnék de félek hogy nem lesz elég a sebessége. Játékban jó? És élőben nem csúnya? A galaxy s plus nem túl nagy a tenyérbe?

Köszi a válaszokat!!



2012. júl. 22. 18:58
 1/8 anonim válasza:

Szia, nekem s plusom van. Én szeretem mert szép, egyáltalán nem túl nagy, és igen, lehet vele jól játszani :D


a másikról nem tudok nyilatkozni, nekem ez megfelel :)

2012. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a HTC, és az zavar az SGS+ ban, hogy nincs raajta vaku
2012. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisebb játékokat, mint az Angry B mindkettő viszi akadás nélkül. Nem tudom miért nem mész be egy kereskedésbe, hogy kézbe fogjad őket. Máris látnád melyik a neked való. Szubjektív kinek mi a szép, csúnya, nagy stb. Attól még nem kell ott megvenni.
2012. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem Samsung galaxy s plus van és nagyon imádom! Szinte mindegyik Hd játék elfut rajta.

[link]

Ez csak néhány. Szinte kivált egy számítógépet, én a munkahelyemen egész nap netezek rajta és teljesen meg vagyok vele elégedve, villámgyors. Kényelmes fogni, az anyaghasználat remek. Nem nagy egy kézzel fogni és kezelni, én speciel általában döntve használom(2kézben), tokban tartom és nagyon vigyázok rá. Nekem nagyon tetszik, csillogó lakk fekete és az ezüst csík körbe nagyon komoly külsőt ad neki :) Ha negatívumot lehet rá mondani akkor az a vaku, de nekem egyáltalán nem hiányzik :D

2012. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azoktól kérdezem, akiknek sgs+ van, hogy nincsenek fura dolgai a telefonnak? pl. fagyás, megáll tölteni mint pl. az LG optimus L7 vagy bármilyen zavaró működésbeli probléma?
2012. júl. 24. 09:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem még 1x sem fagyott le, és stabil a működése.

Oda kell figyelni, hogy miket teszel rá, mert van sok hulladék alkalmazás. Nincs rejtett hibája ami random módon elő jönne, ha erre gondolsz, ha csak Istenőrízz ki nem fogsz egy selejtet...

2012. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget. A rengeteg szoftveres és hardveres probléma miatt elvetettem a One V-t. Lehet hogy az újabb szériával már nem lesz gond, de nekem most kell egy telefon. Szóval maradt a Galaxy S+. Megtapogattam és együtt lehet vele élni mert tényleg nem túl nagy de nekem pl. egy Ace méretre már sokkal kényelmesebb. Ezért tovább keresgéltem és egy Xperia Ray lett a befutó, mert ez szoftveresen is egy nagyon stabil telefon, méretre pedig az a kategória amit már lehet használni de mégsem túl nagy. Azért írom le, mert hátha hasznos lesz másnak is.
2012. júl. 31. 10:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Használd egészséggel! :)
2012. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!