Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Köthetek a T-Mobilnál új...

Köthetek a T-Mobilnál új előfizetést, ha csak 17 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából, nemis újat, hanem a régebbit szeretném meghosszabbítani egy új készülék vásárlásával. Lehetséges? Vagy ha csak elmúltam 18 :/
2012. júl. 23. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem köthetsz előfizetést, csak ha betöltötted a 18-at.

A jelenlegi előfizetésed meg gondolom egyik szülőd nevén van.

2012. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem :/ csak hnap szeretnék venni egy új telefont, és egyikük sem érne rá, de anyu talán, viszont apu nevén van az előfizetés...az nem gond? Tudom, várhatnák hétvégéig, de kedden elutazok..
2012. júl. 23. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha édesapád nevén van a szerződés akkor neki kell meghosszabbítani, neki kell elmenni személyesen az üzletbe.


Esetleg webshopból is meglehet rendelni a készüléket, hűség hosszabbítással. Csak fel kell hívni a 1430-at.

2012. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!