Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek ötlete, mi...

Van valakinek ötlete, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Csörög a telefonom, felveszem. Semmi háttérzaj. Eddig oké, valaki betyárkodik.

Na de most jön a jó rész: Híváskor kimutatja a nevet, és a számot is. A legjobb a dolgokban az, hogy se a SIM kártyán, se a telefon memóriában nincs ilyen név, se szám. Mégis kimutatja. Hívás közben ki se tudom hangosítani, illetve semmi opciók nincs, csak letenni tudom. Megy a számláló, ma 3 percig tartottam. Mikor letettem, megnéztem a hívásnaplóban, semmi nyoma a hívásnak. Utolsó hívás időtartama se 3 perc, hanem pár másodperc. Vicces dolog ez.. Valakinek valami ötlete, mi lehet ez?

Hozzátenném, nem egyedi alkalom.


2012. júl. 24. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen telefonrol van szo?
2012. júl. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy sima Samsung 3350, méghozzá nem is okostelefon...
2012. júl. 24. 01:05
 3/3 anonim ***** válasza:
néhány samsungban van "álhivás" funkció. Nekem samsung champ-ban is be lehet állitani, hogy csörögjön a teló, kiirjon egy nevet és egy számot, mintha valaki hivna :) lehet, hogy ezt állitották be neked is
2012. júl. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!