Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség, meghülyült a ZTE...

Segítség, meghülyült a ZTE Blade-em.! Valakinek van valami ötlete, mi lehet a baj és hogy lehetne orvosolni?

Figyelt kérdés

Szóval, zenét hallgatok, egyszer csak gondol egyet és nem játssza tovább, hanem kiírja hogy a telefon nem támogatja a zene formátumát. Van, hogy ilyenkor másik (letöltött) zenelejátszó lejátssza, de van, hogy az se. Ilyenkor általában kikapcsolom és ha visszakapcsolom, akkor megint működik.

A másik baj, hogy beállítok egy zenét csengőhangnak, egyszer lejátssza, egyszer meg valami borzalmas alap csengést produkál helyette (mint amit a vezetékes telefonok szoktak). Ilyenkor ha megpróbálok mást beállítani, akkor is ugyanazt a dallamot játssza le. Az a poén, hogy a zenéim mp3 formátumban vannak főleg de van mp4a is. Ilyenkor egyiket se játssza le.

Elég tanácstalan vagyok, nem nagyon értek hozzá. Volt már szoftverfrissítésen is, de az sem oldotta meg a problémát. Fogalmam sincs, mit tudnék csinálni vele :/ Ha valakinek van valami ötlete, nagyon megköszönném ha segítene.



2012. júl. 24. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet kevés a tárhelyed.
2012. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az enyém is ilyen, Xperia X8.

Elvittem megcsináltatni de ők nem tudják mi a baja, nem jó a memória kártya, mondom ok biztos nem..:)

Le kell cserélni..

2012. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rakj rá főzött romot, hátha az megoldja a problémát. Nekem is szórakozott a zenelejátszó, de mostmár jó.
2012. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jobb telefont! A Blade az szar, rá kellett jönnöm nekem is 1 év után!
2012. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is szokta csinálni.. de csak akkor ha hirtelen sok számon keresztül megyek...

Én ilyenkor azt szoktam hogy Feladatkezelô ben bezárom..... meg nyitom... és voala... mûködik...

Nem tudom miért csinálja... de az biztos amennyiért vettem annyit megér...... ami ugye nem sok xD

2012. nov. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!