Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elázott telefon esetén mi a...

Elázott telefon esetén mi a teendő?! Bővebben lent, fontos!

Figyelt kérdés

Kissé szürreális, de tegnap belejtettem a Samsung S5230 mobil egy pohár kólába. Gyorsan kikaptam, szétszedtem, reggelre megszáradt, de nem kapcsolt be. Mikor ma hazaértem a suliból, már magától bekapcsolt, fekete háttérrel, vékony vízszintes piros csíkra az van írva fehérrel, hogy DOWNLOAD.

Van még arra esély, hogy működni fog, vagy lehet még tenni valamit, vagy inkább hagyjam?!


2012. febr. 7. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
kuka
2012. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd el szervizbe de ha garancia (ha volt is rá) nem fog számitani
2012. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg számít a garancia, csak nem kell elárulni, hogy vízbe esett. Ha kiszáradt, akkor minden rendben van, csak annyit kell mondani, hogy egyszerűen nem kapcsol be a készülék.

Nekem egyszer unokatesóm szilveszterkor megforgatta a telefonomat a mustárban! (mondanom sem kell, be voltunk állítva). Másnap azért mégsem volt annyira vicces a dolog, mert nem kapcsolt be! Szétszedtem, megtisztítottam, majd bevittem szervizbe, hogy egyszerűen nem kapcsol be! Átvették, elküldték, majd 1 hét után mentem érte! Megjavították garanciába!

2012. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!