Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini 2 bírja...

Samsung galaxy mini 2 bírja az appokat? És egész pontosan milyen android van rajta?

Figyelt kérdés
Milyen appok előtt esik térdere a mini 2?Azt tudom hogy az androidja 2.3 valamennyi(olvastam simán 2.3-at 2.3.3-at és 2.3.6-ot is!:/ most melyik az igazi?)ezentúl 800mhz-s processzor.Melyek azok az alkalmazások amiket már nem bír vagy csak akadozva(ha lehet így megmondani mert azt szerintem csak úgy lehet megtudni ha kipróbáljuk de ha megtennétek azt hogy mondtok egy párat akkor azoktól óvakodnék)?Előre is köszi

2012. júl. 26. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Android 2.3.7 van rajta. Átlagos felhasználás mellett nem fog akadozni.
2012. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam: 2.3.6 van rajta gyárilag.
2012. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az mit takar, hogy "átlagos felhasználás mellett" az számít átlagos felhasználásnak hogy play áruházból leszedek valamit telepítem és használom?
2012. júl. 31. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 31. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!