Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia mini pro készülékre...

Xperia mini pro készülékre mikor adják ki az ICS-t? (T-mobile)

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 23:16
 1/8 kisvuk29 ***** válasza:
Néha nézd meg a PC Companiont és ha kijött SUS-sal frissíts.Én vodás vagyok,de nekem nem ültek a szoftveren.A telóm SI-je az egyik legbonyolultabb aszerint jött ki 17-én pedig van aki még júniusban megkapta és annak is az elején.Nem kell aggódni van aki még függetlenül sem biztos,hogy megkapta.
2012. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kisvuk29 ***** válasza:
Előző vagyok.Keress az oldalon és találsz még egy csomó T-mobilos vásárlót akinek nincs még meg az Uodate.
2012. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen utánanéztem a kérdéseknek, de reméltem, hogy valaki tud 1 dátumot mondani a kiadásról. Hetente többször is megnézem, hogy van-e frissítés, de még mindig semmi. Nem értem, mit kell ennyit t*kölni a kiadással, mikor a vodások már rég megkapták. Azért köszönöm a választ.
2012. júl. 27. 23:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Max 1 hónap és kiadják.
2012. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úristen.. Hihetetlen, hogy 2 hónappal később bírják csak kiadni a másik szolgáltatóhoz képest, pedig nem hiszem, hogy annyival többet kéne változtatni rajta..
2012. aug. 1. 12:14
 6/8 kisvuk29 ***** válasza:
Első vagyok.A Sony megvizsgálja,hogy a 2011-esek képesek-e vinni a JB-t.Lehet,hogy kiadják és te akkorra kapod meg a t-től mire kijön a JB. [link]
2012. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem értem, mosr hogy jött ide a JB? Én az ICS ről beszélek, amit a sony már kiadott rég az én telomra is , barátom telojan is fentvan , de mivel én t-s vagyok, nekem meg nincs.
2012. aug. 1. 15:44
 8/8 kisvuk29 ***** válasza:
Már sehogy,mert nem lesz,de úgy,hogy te még akkor sem kapod meg. Sok t-s így van.Használj Flashtool-t és tegyél fel egy függetlent.Nem bonyolult művelet.Ha függetlent tezsel fel kimarad a sok szolgáltatói vacak app.(De nem leszel független!!!)Ha kell leírom,hogy működik.
2012. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!