Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a samsung...

Mi a véleményetek a samsung telefonokról?

Figyelt kérdés
Nekem samsungom van (galaxy s+) és nagyon meg vagyok vele elégedve! Sokak viszont nagyon negatívan vélekednek a samsungokról. Neked mi a véleményed?
2012. júl. 27. 23:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jó lehet van olcsóbban jobb, de megnézem, hogy melyik bírja tovább, vagy ez már nem is szempont? Melyik bírja tovább egy Samsung vagy egy Alcatel? Szerintem egyértelmű. Nem szállok vitába senkivel, mindenkinek mások a tapasztalatai, mások az elvárásai. Köszönöm a hozzászólásokat.
2012. júl. 28. 08:51
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
Mindenkinek az a megfelelő teló ami neki a megfelelő.Mert lehet hogy az Alcatel Samsung tudással olcsóbb de ha valakinek rohadtul nem egy Alcatel az ideálja akkor mi van?Mert minden 2.kérdésben arról van szó hogy milyen telefont vegyen az illető.De könyörgöm nehogymár más mondja meg a másiknak hogy neki melyik a megfelelő telefon!!Nekem Samsung Galaxy Ace-m van és k*rvára megvagyok vele elégedve.A Samsung=minőség vagyis nagyon jól mondtad meg kell fizetni.(nem úgy mint a nevenincs kínai telókat)
2012. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Erről van szó! A minőséget meg kell fizetni! Ami olcsó az sz*r is! Hiába ugyan azok a paraméterek, hiába nagyobb a kijelzője, lehet szebb is, de nem gyanús, hogy olcsó? Lehet ugyan azt tudja, de meddig?
2012. júl. 28. 11:31
 14/18 anonim ***** válasza:

Az, hogy túl van árazva. Nem a többi olcsó, hanem ez a drága.

A TouchWiz egy elb*szott sz*r.

A szoftverfrissítést leszarják.

Azért kerül annyiba, amennyibe, mert te azt a SAMSUNG feliratot és a reklámokat fizeted ki.

Néhányan azt sem tudják, hogy mi az a HTC, mikor az egyik legjobb mobilgyártó, csak nem költ reklámokra.

Az

2012. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

Kár volt leírnod, úgyis lepontoznak a p*csába.

Úgy, hogy tényekkel válaszoltam a kérdezőnek, meg pro vs. kontra összehasonlítással.


Mert az qrvajó, hogy itt vagy egy csomó sablonos farok, egyik sem képes felvállalni itt a nickjét, de trollkodik.


Kérdező: Megkérdezhetem, miért pontoztál le, és hogy mi kivetni valót találtál az előző hsz-emben?Mert érdekes az enyémre nem tudtál válaszolni, de a másik samsung fanra azonnal bólogattál, mint a kiskutya...

És a többi vérpistike miért pontozott le? Értelmes válasz, méginkább értelmes indok már nincs erre, ugye?!

2012. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

91621: Én abszolult a te véleményeden vagyok. De én egyetlen normális Samsungot ismerek, ami még támogatás alatt van és lassan 2 éves, az pedig az Omnia 7. Lehet, hogy egy szutyok a kijelzője, de milliószor jobb, mint valamelyik Galaxy...(magán vélemény)


A családban van egy S Wawe 1. 1,5 piscagyors volt....most meg üzenetet nem lehet vel írni, egy anno 100 000 ft-os telefonról, mert annyira lassú. Pedig nem volt agyon használva. Beszart rajta a 3G modul, a szervizben csak annyit mondtak, hogy a Bada OS hibája az 1.2-ben. 3x volt frissítve. Legutóbb fél éve és mégis lassul. A kijelzője szép, meg minden, de 1 GHz-nél ne lassuljon a rendszer könyörgöm...na és akkor így akartak velem androidos meg badás sasmungot vetetni...hát inkább kihagyom. Maradjon a falon a Samsung TV-nek.


Érdekes viszont a wp7-es samuk teljesen normálisak....nem is tudom miért....

2012. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem mondod?A Dézim előtt egy Omnia 7-esem volt.A kijelzőn kívül semmi gondom nem volt vele, sőt az egyik legszebb telefon szerintem.
2012. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 kisvuk29 ***** válasza:
Olvastam,hogy sokan a nevük felvállalásáról panaszkodnak.Én nem azért nem vállalom fel,mert troll vagyok hanem,mert idétlen gyerekes nevem van itt az oldalon,de én ha többször is hozzászólok egy kérdéshez mindig jelzem,hogy már voltam itt.Már ide is szóltam,de annyit még hozzá tennék,hogy egyik ismerősöm vett egy Ace-t és első nap megbánhatta,mert flash játékkal akart játszani,de nem tudott pedig kiadott kb.40 000 + érte,de mondjuk egy Xperia mini-t venne azon menne a flash jobb lenne a proci és még olcsóbb is lehetne.Én is majdnem egy galaxy mini-hez jutottam,de szerencsére utánna néztem,hogy egy xperia mini pro mennyivel jobb.Sok olyan ismerősöm van aki galaxy minit kapott és csodálkozik ilyeneken,mint "miért nem csinál semmit?" Miért nevezik ezt okostelefonnak,mikor nem az?" "Miért nem állít be egy élő háttérképet?" "Mi baja ennek a sz@rnak?"...Ezeket tényleg hallotam egy pár galaxy tulajtól.Nekem ezért nincs jó véleményem a samsung-ról.A nevet meg sajnálom,de gyerekesnek tartom ahhoz kiírjam,de ahhoz jó,hogy segíteni tudjak a megszorult galaxy tulajoknak akik segítséget kell,hogy kérjenek.
2012. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!