Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál vagyok előfizetéses...

T-mobilnál vagyok előfizetéses. Korlátlan netet kértem a telefonomra, ez akkor pénzben mit jelent nekem? (lent)

Figyelt kérdés

Tehát bekapcsolom az adatforgalmat és simán netezek? Hol tudom megnézni mennyi megát használtam eddig?

Éy mennyi megát netezik egy ember átlagosan havonta úgy kb?


2012. júl. 28. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Korlátlan net???? Mobiltelefonra nem lehet olyan netet kérni max csak üzleti csomagba.
2012. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De lehet. A T-Mobile esetén általában minden csomag korlátlan adatforgalmú, ami korlátozás van benne, az a sávszélesség. Meghatározott adatmennyiség felett nem használhatod a szélessávú hálózatot, lelassítják az adatkapcsolatot.

Emellett a Telenornál is korlátlan, ott pedig nem adatmennyiségre, hanem adatminőségre korlátoznak. Ha web, e-mail alapú alkalmazásokat használsz (tehát pl. nem youtube-ot, csak böngészel és e-mailezel, facebookolsz stb), akkor korlátlan az adathasználatod.

Tehát van ilyen. Az pedig, hogy mennyibe kerül ez neked, a szerződéstől függ. Milyen csomagot kértél, milyen feltételekkel.


Én havi átlagosan 2-700 megát használok. Attól függ "merre járok" :)

2012. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát extra költségek nem merülhetnek fel csak amit fixen a csomagért fizetek?
2012. júl. 28. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!