Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos alkalmazás csak...

Androidos alkalmazás csak nettel indul? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Vannak egyes alkalmazások amelyek csak akkor indulnak el, ha van internetkapcsolat. Ez mit takar? Tehát csak a program elindításához kell a kapcsolat és utána nincs adatforgalom, vagy amíg az adott programot használom, adatforgalmam van?

El tudnátok ezt nekem magyarázni? Köszi szépen.


2012. júl. 28. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrét alkalmazást légyszíves.

Köszi szépen.

2012. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, elnézést, a play-ről tegnap letöltöttem az Asphalt 7-et és csak akkor indul el ha van internetkapcsolat.
2012. júl. 29. 09:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fordulhat elő az hogy a játékhoz adatokat szeretne letölteni? Mert olyan volt nálam nem is egyszer..
2012. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, de mégis mit töltene? Nem értem, igaz inkább már ez a játék az online-ra épűl, de akkor is mit töltene?

Amúgy már kipróbáltam. A játék futtatása közben, kiléptem az asztalra, kikapcsoltam a wifi-t, visszaléptem és futott tovább a játék rendesen. Viszont ha nincs netkapcsolat, ill. az "adatkapcsolat a háttérben" bepipálva, egyszerűen nem indul el a játék. Amúgy a fifa 12 is ilyen(nem mindegyik verzió). Van internetcsomagom, csak nem szeretném ha mondjuk lekapkodná a megákat, és ezért kérdeztem. Viszont, hogy most rájöttem arra, hogy ha közben kikapcsolom a netet és müxik tovább, tárgytalan lett a kérdés is :) Köszi a válaszokat.

2012. júl. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!