Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Mini...

Mathew555 kérdése:

Sony Ericsson Xperia Mini vagy Xperia Ray?

Figyelt kérdés

Még mindig nem vagyok teljesen biztos, melyiket válasszam, mivel elég nagy ár-, de annál kevesebb értékbeli különbség van a 2 teló közt

Bár a Ray-t választanám, de a Mini ára nagyon kedvező...

Ár/érték arányban tehát melyik a jobb? Mert ugye magától értetődő, hogy a Ray jobb, de megéri-e 20e-rel többet adni érte?



2012. júl. 29. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogyha neked a 3-as kijelző túl kicsi, és hiányolod a 8.1 megapixeles kamerát valamint az előlapi kamerát, akkor Ray.

Hogyha nincs szükséged ezekre akkor mini.

2012. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gaxal ***** válasza:
meg szinte ugyanazt tudják csak a ray 0,3 inchel nagyobb a képpernyője meg 5 helyett 8 pm-es kamerája van
2012. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az előlapi kamerával meg videó hívást is lehet kezdeni...
2012. júl. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia! Nem tudom használt készülékben vagy újban gondolkozol!?

Nekem a mini jobban be jött. A spanomnak Ray- je van de pl. a színei a kijelzonek igen gyatra. Nincs kontrasztja silány a kepvamit vissza ad. Az ára meg folyamatosan romlik. De melyiké nem :-( . Most egy Ray a t-mobile web shop ban nincs 45e ft. A mini fölötte van. Maga a készülék is elég sérülékeny. Gondolok a nagy benyújtott képernyőre. Igaz csak 3.3". Én a mini ajánlom első sorban . A két készülék között csekély a különbség de vannak érvek a kis mini mellet. A világ leg kissebb keszulekei között a legerősebb. Udv

2012. júl. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

xperia mini szerintem jobb ár érték arányban

első kommentelő: van előlapi kamera mind a kettőben!

2012. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lacixy1997 válasza:

én a helyedbe vennék inkább egy xperia u az jobban megéri az árát.

A 8 mp-s kamera meg ne fájjon mert az 5 ugyanoja

2012. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
U-t nem veszek, az biztos, mert a 4Gb az nem valami sok hely, és spóroltak az anyaggal is... bár legalább 2 magos
2012. aug. 3. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A Miniben nincs előlapi kamera, csak a mini proban.

2012. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A ray megéri az árát ,strapabíró ,jó anyaghasználatú, sokoldalú teló,könnyű mégis szinte mindent tud mint egy xperia arc. Nem vetem meg a minit de sztem a ray jobb.
2012. aug. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Ray strapabíró?!
2013. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!