Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szerzik meg ezeket a...

Hogyan szerzik meg ezeket a telefonokat egyesek (lent. )?

Figyelt kérdés

Egyre több embernél látok már manapság Iphone-t, Blackbarry-t, stb. Még olyanoknál is akikről köztudott hogy nem élnek valami fényesen anyagilag.. sőt.. :S

Pedig ezeknek a telefonoknak az új ára több százezer forint.

Honnan szerzik be ezeket?


Ti mennyiért vettétek és hol az "okostelefonjaitokat"? :)


Köszönöm előre is a válaszokat


2012. aug. 3. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg közülük sok részletre van, vagy pedig egyszerű hamisítvány. De én eleve hülyeségnek látom, hogy ennyit képesek kiadni egy telefonért. Én anno 35-ért vettem a Live with Walkmanem. Maximum 80.000-ig tartom reálisnak telefont venni, de azt hosszú távra.
2012. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodatm

igen én sem szeretnék több tízezret kiadni egy telefonra, de azt sem szeretném hogy ma használtam holnap meg tönkremenjen..

2012. aug. 3. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Én egy 110 ezres telefont vettem 70 ezerért, gyakorlatilag nem volt használva, mert túl okos volt a tulajdonosának :)
2012. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 aya26 válasza:
Szerintem aki megengedheti magának, az vegyen több százezer forintos telefont ha úgy érzi,h neki az kell, de aki nem, az nem értem miért villog Iphone-al. Amúgy szerintem is részletre veszik, aztán vannak akik még a havidíjat se tudják rendesen fizetni. Amúgy én is csodálkoztam, mert rengeteg embernél látok Iphone-t, nem hiszem, h mindenki megengedhetné magának.
2012. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Haverom egy szervizbe dolgozik. Azt mondja találkozott már olyan kínai hamisítvánnyal aminek a doboza is az eredeti márkás telefoné volt de még mikor szétszedte se tűnt föl elsőre hogy hamisítvány. Csak az alkatrészek tipusából jött rá. Ezeket a telefonokat töredéke árért meg lehet venni.

Sokan meg beleugranak részletfizetéses mobiltelefonba. 100 év de csak 2000ft per hó. Sajnos sokan már preztisnek tekintenek egy jobb telefont is. De egyebük sincs. Ez olyan kérdés mint hogy mért vesz valaki gagyi aranyozott rolex karórát meg márkásnak látszó cipőt és ruhát. Egyszerű a kérdésre a válasz. Nem szeretne szegénynek látszani. (szegényebbnek tűnni a többinél) De attól még az :(

2012. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Még nyomoztam egy kicsit.

1. Nagyon sokan kérdezték az elmúlt időben a letiltott iPhone dolgot. Tehát hogyha pl lopott/nem fizették, akkor mennyire lesz használható.

2. [link]

3. A tesztelés:

[link]

4. Egy régebbi teszt:

[link]

5. És egy örök kedvenc:

http://www.youtube.com/watch?v=63u6b-eHYzU

2012. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ahogy környezetemből megfigyeltem minél szegényebb valaki, annál inkább akar gazdagnak tűnni. Nekem is van olyan ismerősöm aki anno egyből rohant Nokia N8-at venni részletre, pedig minimálbérből tartja el a munkanélküli feleségét és a gyerekét, és mellé még lakáshitelt is fizet. És aztán hó végén meg sír a szája, hogy mennyire mínuszban van és hogy apjától kell pénzt kuncsorognia.


Amúgy én anno olyan 110000 körül vettem HTC Sensation XE-t, már jó előre direkt ezért félretett pénzből.

2012. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden média az okostelefon hirdetéseket nyomja, sokan pedig beugranak a 0 forintos, 10 ft-os telefonokba, és mellé egy drága elöfizetésbe, és csak az elsö havi számla érkezésekor kapnak észbe.

Nekem is van sok ismerösöm, hó végén már nincs pénze, de tizezres elöfozetést fizet.

2012. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van olyan osztálytársam, aki direkt vett egy iPhone 4s-t, hogy ő akkor majd nagynak fog tűnni, és ő lesz az osztály királya. Egy másik osztálytársamnak is 4S-e van, de ők megtehetik, és megérdemli, mivel országos táncbajnokságot nyert, és azért viszonylag normálisan tanul. De az a felvágós baromnak (cicafiú) meg nem nagyon van pénze, csak hát a nővére pénzével felvág...és egyébként sík hülye. Menőnek is érzi magát, de rohadtul kiröhögöm a háta mögött.


Én készülékváltással vettem a L710-em 42 ért, részletre, csak annyi különbséggel, hogy ÉN fizetem a nyári melóból és a zsebpénzemből. Egyébként akkor vettem, amikor a másik telefonom bedöglött.

2012. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 aya26 válasza:
Kicsit érdekesen jött le ez a 'rohadtul kiröhögöm a HÁTA MÖGÖTT'.. :D na mindegy, te teszed jól, nem apuci és anyuci pénzével vágsz fel, sok tini tanulhatna tőled!
2012. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!