Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szerzik meg ezeket a...

Hogyan szerzik meg ezeket a telefonokat egyesek (lent. )?

Figyelt kérdés

Egyre több embernél látok már manapság Iphone-t, Blackbarry-t, stb. Még olyanoknál is akikről köztudott hogy nem élnek valami fényesen anyagilag.. sőt.. :S

Pedig ezeknek a telefonoknak az új ára több százezer forint.

Honnan szerzik be ezeket?


Ti mennyiért vettétek és hol az "okostelefonjaitokat"? :)


Köszönöm előre is a válaszokat


2012. aug. 3. 20:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem olvasom végig, amiket írtak eddigiek. nekem is iPhone 4-em van, én megdolgoztam érte, de nem vagyok elfogult más telefonokkal sem. Engem az tud irritálni, akinek odadobják szülei fiatalon(mert persze, ha például középsulis ballagási ajándékként kapja, az elfogadható). Én 80ezerért vettem valamikor tavaly, használtan fehér 16 gigás. Szinte alig volt használt, tehát igazából a kérdésre a válasz, hogy honnan szerezhetik, használtan is lehet, csak meg kell keresni a megfelelő személyt. Vannak olyanok, akik megkapják például céges telefonként, de nem használják ki. Én sem vagyok annyira eleresztve pénzzel, mindenem meg van, viszont nincs szükségem felesleges kiadásokra(nem veszek minden héten drága ruhát/cipőt, nem dohányzok, ritkán iszok). Az ilyen középosztály belieknél is általában az figyelhető meg, és engem is ezért szoktak sokan gazdagnak nézni, mert ők is ha havonta nem költenének cigire többezer Ft-ot, akkor nekik is jutna másra. Ki hogyan osztja be...
2012. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)


És egyébként tényleg igaz az, hogy valaki minél szegényebb annál menőbbnek, nagyobbnak akar tűnni. :S

2012. aug. 9. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!