Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van értelme 4 magos telefonoka...

Van értelme 4 magos telefonokat venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont (androidosat), de nem tudok dönteni. Elég szuper készülékek jöttek ki mostanában Pl htc one x vagy samsung galaxy s3, csak hát elég drága, és nem túl okosak a jelenlegi androidos alkalmazásokhoz? Vannak olyan játékok amik viszonylag jobb telefont igényelnek, de ahhoz simán elég egy két magos is közép árkategóriában nem? Szóval ha most vennék egy 4 magos telefont, gyakorlatilag ki sem tudnám használni nem?

2012. aug. 4. 07:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utána néztem, igazad van, bár nagyon sumákolni próbálják a dolgot. Akkor viszont Magyarországon még nincs S4-gyel szerelt mobiltelefon.
2012. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én telefont készólök venni a bátyámnak van egy 4xhd csodás telefon de ne érzem a4 magot persze játéknál kadás nem volt még soha szerintem egy xperia ion olcsobb és nagy kijelző,felbontás jo proci elég a megkapod azt amit egy 4 magos-ért amugy a 4x hd megéri alig 90 ezer de nagyon jo szép finom vonalakkal gyors szerintem én is amellett teszem le voksok de én azért értek jobban telokhoz meg játszani is bőven fogok rajta
2012. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!