Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Található neten olyan program,...

Található neten olyan program, alkalmazás, amit felteszek a telefonomra és ingyen küldhetek vele sms-t?

Figyelt kérdés
Hallottam már valami ilyesmiről, de sehol sem találom. Ha létezik, hogy hívják? Hol lehet letölteni?
2009. júl. 19. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Sms-küldéshez..használod a hálózatot !!! .. Hogy lenne már ilyen...hogy ingyen.

Bluetooth-ra gondolsz te..,de azt csak ott használhatod a telefon kb 5 m-es körzetében a 2 telefon egymásnak küldhetnek adatokat,feltéve hogy mind2 tudja a Bluetooth funkciót.

2009. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a Bluetooth-ot én is ismerem...
2009. júl. 19. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha használod a hálózatot akkor hogy gondolod..? Hülyék vannak a Pannon-nál Vodánál,T-mobilnál,és átvered a rendszerüket ? Szerintem akitől hallottad ..az hülyeséget mondott...
2009. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Max olyan van, hogy a számítógépről bizonyos weboldalakról lehetett sms-t küldeni. Ha van a telón gprs-internet-3g és nem a forgalom után fizetsz, hanem havidíjat, akkor lehet hogy meg lehet oldani egy ilyen weboldal böngészésén keresztül. De a klasszikus sms formátum esetén természetesen az üzenetnek van egy címzettje, meg egy szabott formátuma, nyilván a szolgáltató hálózatán nincsen olyan beállítás, hogy á, ez a géza haverjáé ez a szám, ide nem számlázunk!

szóval ha csak nincs valami ismerősöd a szolgáltatónál, aki tud valami hekket, akkor nincs ilyen.

2009. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
régen volt több, is de persze mindenki rácuppant, így meghaltak ezek az oldalak..
2009. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!