Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! NOKIA C5-ös telcsim van...

SOS! NOKIA C5-ös telcsim van és azaz új hóbortja, h. eltünteti apránként a fotókat a memókártyáról. Azt ajánlották, h. cseréljek memókártyát, tényleg ez lenne a megoldás? A szervízben azt mondták, h. ha nagyon meguntam vigyem vissza-hát már unom!

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A fotók teljesen eltűnnek vagy csak a telefon "rejti" el?

Megnézted egy computeren is a kártyát?


Esetleg érdemes lenne egy formázást csinálni a memóriakártyán, nálam ez például egyszer előfordult (szintén nokia), de akkor a telefon hülyült meg. Formázás után visszaraktam és azóta is vígan megy.

Ha ezután se jó, akkor próbálj meg egy másik kártyát beletenni, akkor kiderül hogy mi a gond. Ha a másik kártyával is eltüntet képeket, akkor a telefonnal lesz gond.

2012. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Amikor a gépen akarom megnézni a képeket,akkor azt írja ki,h.nem sikerült a rajzolás,nem megjeleníthető stb.

Hogyan tudom megcsinálni a formázást?28/L

2012. aug. 8. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt van egy jó video, hogy hogyan csináld windows-on:


http://www.youtube.com/watch?v=9WJU2Jf87KU

Angol, de a magyar nyelvű windowson ugyanígy kell.

A gyorsformázást pipáld ki!


Ha megvan, mehet a próba a telefonba. Írd meg, hogy sikerült-e.

2012. aug. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!