Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Nokia középkategóriás...

Milyen Nokia középkategóriás telefont vegyek 50. 000 max 60. 000 ft értékben?

Figyelt kérdés
Térkép az fontos lenne azt hiszem minden nokiában van. Amire kell az: hívás, sms, térkép offline.

2012. aug. 8. 20:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Nokia Lumia 610 is gondolkodtam : egy válaszoló ezt írta valamelyik kérdésnél:"Hátránya, hogy csak a zune nevű programmal tudod számítógépen szinkronizálni."..ez mit jelent? Nem vagyok nagy telefon szakértő!
2012. aug. 8. 20:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a fenti kritériumokra kell, a 610 tökéletes lesz.

A Zune azt jelenti, hogy van egy program, és csak azzal tudod a zenéket, képeket, és videókat átszinkronizálni a telefonra/ról.

2012. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És a zune-t le kell töltened a Nokia honlapjáról a számítógépre.
2012. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel Windowsos a telefon (wp7) ezért lehet a micresoft oldaláról is letölthető.

Csak kár, hogy ez a leggyengébb wp7-es telefon és ez meg is érződik.

2012. aug. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyire használod, akkor erre tökélet akár a Symbian Belle is.


Nekem egy Nokia E7-es van.


Ezek azok a telók, amik a Symbanban jók. Amiken Belle van, vagy letölthető rá. Mint a X7, E6, E7, N8, C7, 700, 701, 603, ezek a Symbian korrekt telók, amik szerintem nem valami rosszak, csak azt mondják rájuk, mert szintén nem Androidos. Amennyit akadtak nekem a Bellés telók, annyit akadt nekem a droid is. Szerintem ezek sem rosszabbak mint az androidosok. Csak le vannak hordva, mert egyszerűen nem a legújabb. :D

Lehet, hogy majd írják rájuk, hogy túl vannak árazva. Mondjuk szerintem nincsen. Ezekhez az eszközökben galvanizált aluminium van használva pl az X7, E7, N8, C7. Ami meglöki az árát! Puha tapintású, jó fogású, minőségű műanyagok vagy policarbonát mint pl a E6, 700, 701, 603, C7. Felsőkategriás, vagy jobb minőségű rugalmasabb cornin gorilla glas üvegek vannak felhasználva. Ja, és mellesleg tökéletesen lehet őket látni szikrázó napsütésben is, mert clear black technológiás amoled kijelzővel vannak felszerelve. Gyönyörű fekete színek, napsütésben is jól látható. :) Persze biztosan lehet ezeknek az áráért jobbat kapni. De ha neked nem szükséges az.


Az E7-est nem Bellével vettem, hanem Annával. Az Anna nem nagy valami. De le lehet cserélni Bellére. A Belle nem olyan katasztrofális, mint ahogyan a mobilarenás, és egyéb fórumokon írják a hozzászólók. De ez agy egyéni vélemény.


De ha te WP7-s telókon gondolkozol. Akkor minimum a 710-es. A 610 az nagyon gyatra hardveresen. De ha neked megfelel az is. Akkor rendben.

2012. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!